Jump to content

Star Wars Lethal Alliance DS


Antares

Recommended Posts

Gram właśnie w Star Wars Lethal Alliance na DSa i minigierki są tragicznie objaśnione. Chodzi mi konkretnie o odszyfrowywanie mapy. Należy przeciągnąć stylusem dwie linie w celu oznaczenia interesującej nas strefy na ekranie. Wtedy zmienia się dźwięk a linie stają się białe. Tak zrobiłem. Dalej w opisie czynności było napisane o "scratch back" ale nie mam pojęcia jak mam wydrapać ten fragment ekranu zaznaczony przez linie. Próbowałem jeździć stylusem we wszystkich kierunkach ale jedyne co mogę zrobić to zepsuć wszystko przesuwając linię tak, że wyjeżdżają z poszukiwanej strefy :P Google pytałem i poza kilkoma postami po angielsku (które powtarzają instrukcje zawartą w grze) nie znalazłem dobrej wskazówki jak rozwikłać ten problem. Pomoże ktoś? :)

 

transfer do działu nintendo /stona

 

Edit: Moja dziewczyna rozgryzła problem więc temat można zamknąć/wywalić do kosza :P Instrukcje mają się nijak do tego co należy zrobić. Dla kogoś kto może mieć podobną zagwostkę: po ułożeniu linii tak by były białe i zmienił się dźwięk, należy energicznie kręcić stylusem kółko wokół punktu w którym się przecinają. Po chwili pojawi się jasny punkt oraz kwadrat który należy do niego przeciągnąć.

Edited by Antares
  • Upvote 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.