Jump to content

Problemy z Rock band 2 DLC na PS3 / Parental Controll


QMC?

Recommended Posts

Witam,

 

Kupiłem Rock Banda 2-ke i nie mogę połączyć się ze sklepem żeby kupić dodatkowe utowry. Wyskakuje na przemian informacja o błędzie z powodu Parental Locka (mimo, że jest wyłączony) albo po prostu "unable to connect to the store"

 

Kiedy próbowałem kupić utwory prosto z PSS ale katlog z Rock Bandem jest pusty. Przy logowaniu się na Amerykański PSS - pojawiają się piosenki ale nie mogę ich kupić bo mam polską kartę a tem wyskakuje z automatu wypełnienie informacji o adresie posiadacza karty kredytowej a tam country USA, a pozatym podobno piosenki ściągnięte z US nie działają na Regionie 2gim.

 

Serdecznie proszę o pomoc...

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sprawa jest prosta też to przerabiałem jak masz region 2, a z tego co napisałeś to masz. To jedynne co możesz zrobić to utworzyć konto na UK PSN bo tylko tam są piosenki do RB w wersji pal( i z tego konta tylko możesz wejść na musicstore, lecz szybkość łącza w tedy jest do bani:P)

 

ps. Jakbyś chciał kupić piosenki na UK psn i oczywiście dorwał byś zdrapkę lub miał kredytówke która działa na UK to daj znać :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.