Skocz do zawartości

Split/Second


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Podchodziłem do gierki sceptycznie raczej, ot taka podróbka Burnout'a. Nawet partyjka w demko na PS3 mnie nie przekonała. Ale demko to demko, a pełna wersja po 10minutach wciągnęła mnie jak bagno. Druga gra w tym roku, podczas której cieszyłem michę do ekranu jak 12 latek na widok biustu nauczycielki ;) Ta gra jest przeza(pipi)ista, dynamiczna, rozrywkowa, wybuchowa i w ogóle taka szybka, że czasami człowiek nie wie co się dzieje na ekranie :D Nie wiem jak z trwałością, bo pykam sobie partyjki po 20-30 minut. Grafa bardzo fajna, dźwięki też dają radę [wybuchy], trochę brakuje dobrej muzy i jakiegoś komentarza w czasie wyścigu [jest tylko w trakcie zapowiedzi nowych "sezonów"]. Parę screenów i wraca ownować przeciwników :D

 

splitsecond201005221421.jpg

<tu na razie jest lotnisko, ale będzie.. pogorzelisko, jak ten samolot się zaraz rozbije przed samym mym pyszczkiem :D >

 

splitsecond201005231527.jpg

<standardowe pokonywanie zakrętów- drifcik = bonus>

 

splitsecond201005231527.jpg

<właśnie zrzuciłem beczkę z napalmem na kolesia jadącego przede mną :D >

 

PS. Bardzo fajny motyw to brak jakiegokolwiek HUD'a jedyne co mamy na ekranie to te informacje przyklejone do samochodu

 

PS2. Wysadzenie lotniskowca żeby mieć inną trasę daje rade :D

PS3. Za(pipi)ista rozpierducha tu panuje :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Osz Ty, dlaczego ja nie wiedziałem że to wyszło na pieca? NO PYTAM SIE DLACZEGO {:content:}amp;&@&!!! :D

 

Recki ma co prawda umiarkowane, ale na nową ścigałkę na miarę Burnouta na pieca chyba nie ma co liczyć, więc dobre i to ;]

 

 

Chociaż ten NFS od Criterion może namieszać.

 

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Fotoszop był tylko do zmniejszenia rozdziałki :D Grafa daje radę :)

 

Gierka jest naprawdę wyrąbista, a te powerupy uruchamiane co kilkanaście sekund powodują TAKIEGO banana na twarzy. Teraz jak przejeżdżam obok koparek to się boję żeby żaden (pipi)ek nie włączył bonusa który nakazuje jej roz(pipi)anie wszystkiego co jest na drodze :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem ale na ps3 (demo). Giera daje rade. Nie przepadam za scigalkami ale tutaj posiedzialem troche ogrywajac rozne warianty "modelowania trasy" (pasek power nabity na full). Motyw z "ladujacym" samlolotem przedni. No i oczywisice grafa na PC urywa jaja. Na ps brakuje troche AA.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja z racji tego że nie posiadam jeszcze PS3 czy X360 tylko starą poczciwą czarnulkę to muszę grać na PC :) I powiem że gra pozamiatała mną do tego stopnia że nawet MW2 odstawiłam na dalszy plan :) Jest po prostu bombowo, efekty powalają, a co najważniejsze to mogę pograć na jednym PC we dwójkę z moim miśkiem :) Tego mi brakowało na PieCu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj ukończyłem na PC masterując 70% wyścigów na złoto i gierka jest rewelacyjna. Jako fan Burnout wciągnąłem się rozgrywkę, która idzie w destrukcje otoczenia a nie autek jak w Burnout. To jest tak jakby połączenie grafiki oraz modelu jazdy z Burnout i odpalanie bonusów jak w Rollcage 2 :D Sprzęt E6300, 2GB ramu i 9800GT 1280x1024 detale high stałe 30 klatek :)

Edytowane przez CeHa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...