Jump to content

Winamp i foldery


Recommended Posts

Witam, mam pewien problem, kiedyś miałem na PC dwa odtwarzacze - Windows Media Player i Winamp'a, winamp zainstalowany jako drugi ofkoz. W tym czasie gdy chciałem szybko odtworzyć cały album z muzyką w folderze, po prostu klikałem na niego PPM i w menu wybierałem opcję by odtworzyć w Winampie. Później musiałem niestety przeinstalować ten program i w tym momencie zaczynają dziać sie problemy tzn. po kliknięciu PPM na folder z muzyką nie pojawia mi się opcja by odtworzyć w Winampie, tylko w WMP. Wygląda to tak:

zrzutt.th.png

Da się jakoś przywrócić poprzedni stan rzeczy? Kombinowałem w ustawieniach domyślnych programów i wszystko jest na Winampa i dalej nic, pozostaje otwierać z menu już uruchomionego winampa lub po prostu zaznaczając wszystkie poszczególne pliki muzyczne(wtedy taka opcja się pojawia, tylko nie dla folderów) . System to Windows 7 Professional, 64 bit. Mam nadzieje, że jasno to opisałem, jeśli nie, pytać :P. Dzięki z góry za odpowiedź.

Edited by MysteryGaz
Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Próbowałeś przeinstalować WinAmpa? Imho to wpisy w rejestrze decydują o menu kontekstowym i najprościej właśnie przez reinstal to zmienić. No chyba że poszukasz po google jak to ręcznie ustawić.

Link to comment

Dzięki bo w sumie...pomogło, po instalacji przy pierwszym uruchomieniu odpala się taka wstępna konfiguracja i tam właśnie jest do zaznaczenia czy chce się by było widać odpowiednie opcje w menu kontekstowym, widocznie wcześniej tego nie zauważyłem i nie zaznaczyłem ^^.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.