Skocz do zawartości

Mr. Nobody


Rekomendowane odpowiedzi

Przeraziła mnie w sumie niepopularność tego filmu(chociaż u nas wychodzi dopiero 24 września, mimo, że ma już z rok), nawet na wyroczni - imdb, ma średnią w okolicy 7.6 a na filmwebie jest jakoś za pierwszym tysiakiem. Cóż.

 

Właściwie to nie chce go w żaden sposób streszczać albo spoilerować, polecam oglądać totalnie nie sprawdzając co to, ja tak zrobiłem i efekt był najciekawszy.

 

Słowa kluczowe: przeznaczenie, przyszlość-przeszłość-teraźniejszość, surrealizm, "zakochany bez pamięci"-like, rycie bani.

 

Polecam jak ch.uj.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

filmem oczywiście interesuje się od dawna i od jakiego czasu leży na hd, ale niestety nie mam czasu go oglądać/oglądam kreskówki i inne badziewia/gram w gry wideo, no ale i na niego przyjdzie czas. jared graniem u jakiegoś nołnejma z belgii, którego film prawdopodobnie na trafi do dystrybucji w stanach na szczyty nie wrócisz, ale i tak ciesze się, że wracasz do grania po średnio udanej karierze muzyka rockowego.

Odnośnik do komentarza

Jared jest sposik. Zawsze go lubiłem, Jako aktora i o dziwo jako muzyka, bo czasem lubie sobie posluchac młodzieżowego grania co by sie poczuć pare lat mlodszym.

 

A film bardzo fajny. Zakonczenie faktycznie jakies takie, ale jakoś wielkiej tragedii nie ma.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

ciekawostka: jared leto grał kiedyś zabójce johna lennona i musiał strasznie przytyć do tej roli co w ogóle nie zostało zauważone. takim balem wyglądającym jak szkieletor to każdy się zachwycał :(.

 

najlepsza jego rola to ta gejowskiego kochanka colina farrela w aleksandrze. mam nadzieję, że wróci do tego typu kina.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Film jest totalnie z d'upy. Przez cały seans miałem wrażenie, że twórcy całkowicie olali fabułę, a w zamian postanowili zbombardować widza pseudo filozofią i efektami specjalnymi. Ktoś niedoświadczony obejrzy ten film, mało co skuma ale wśród swoich ziomków będzie pieprzył, jaki to jest mocny obraz, z jakim przesłaniem i w ogóle, sam nic nie zrozumie ale nie będzie krytykował, by nie wyjść na prostaka.

 

Ktoś, kto już obejrzał swoje w życiu będzie ziewał i zmuszał się by dotrwać do ostatniej sceny. Pomieszanie chronologii wydarzeń, przeskoki w czasie itp. nie robią już na mnie wrażenia. Ten film niczym mnie nie zaskoczył, niczym nie przykuł mojej uwagi. Nie warto tego oglądać.

 

Gdybym miał wystawić ocenę napisałbym że dla:

 

prostaka będzie to 3/10, z tym że tego typu gość wystawiłby przynajmniej 8/10 coby się przypadkiem nie zbłaźnić

 

człowieka który obejrzał w życiu coś więcej niż kolekcję filmów ze Stallone co najwyżej 5/10 za fajne laski i artystyczne ujęcia, ale równie dobrze można sobie obejrzeć jakiś dobry teledysk - efekt będzie ten sam.

 

PS. Dzieciak który grał bohatera w młodości wygląda jak totalna pizda i cały czas miałem wrażenie, że wyciągnęli go z przytułku dla bezdomnych. Nie był nawet odrobinę podobny do Leto, co niezmiernie mnie wkur.wiało przez cały film.

Edytowane przez WWilk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...