Jump to content

Zjazd Twórców Gier Gdańsk 2010


Recommended Posts

Moje pytanie brzmi - Czy ktoś z Was był może w Gdańsku na wspomnianej imprezie? Czy może podzielić się z nami wrażeniami?

 

Dla zainteresowanych:

Ogólnie rzecz biorąc zjazd odbył się w dniach 15 - 19 lipca na terenie wydziału informatyki, matematyki i fizyki Uniwersytetu Gdańskiego. Przez 48 godzin odbywa się tzw. Game Jam - tworzenie gier przez amatorskie zespoły w każdym wieku. Można również uczestniczyć w przeróżnych prelekcjach dotyczących branży gier wideo (w tym roku około 35 tematów). Impreza można powiedzieć dopiero raczkuje, gdyż była to trzecia edycja, jednak co roku, z informacji, które udało mi się zdobyć, zainteresowanie rośnie (w tym roku ok. 210 uczestników), a już są prowadzone rozmowy z potencjalnymi, przyszłorocznymi organizatorami zjazdu. Pozdrawiam!

Edited by Paweł Galas
Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdybym wiedział przed 15 lipca pewnie bym wkleił i moglibyśmy sami podyskutować o tej imprezie wymieniając się wrażeniami. Póki co niestety, jak widać, nie znalazła się żadna osoba, która mogłaby nam przybliżyć nieco tę imprezę. Szkoda. Pozostaje więc tylko czekać na przyszłoroczną edycję.

 

>>SłupekPL>> a pojechałbyś w celach turystycznych czy coś tam programujesz? Jak masz jakieś swoje gierki, może podziel się z nami :)

Link to comment

Chciałbym, ale nigdy nie wiadomo jak to będzie za rok, gdzie zjazd zostanie zorganizowany itd. Także jak dla mnie jest za wcześnie aby coś takiego teraz planować. W każdym razie cieszę się, że są w naszym kraju tego typu imprezy. Może to otworzy wielu ludziom oczy na branżę gier. Cieszy też, że co raz więcej uczelni oferuje specjalizacje dotyczące naszego hobby, są to np. PJWSTK czy UJ. Oby więcej takich inicjatyw, a może wkrótce będzie się mówiło o Polskiej jakości tworzenia gier, nie tylko RPG czy FPP. Jednak trzeba pamiętać, że im więcej ciężkiej pracy, tym więcej szans na sukces. Pozdrawiam.

Edited by Paweł Galas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.