Jump to content

Potrzebny chętny do wspólnego biznesu


VViking

Recommended Posts

Witam,

razem z dwójką znajomych rozpoczynamy wspólnie pracę nad własnym portalem społecznosciowo - informacyjnym skierowanym do graczy. W chwili obecnej poszukujemy chętnego, posiadającego dobrą wiedzę na temat tworzenia stron internetowych. W naszej ekipie znajduje się jeden rysownik, grafik ze znajomością, mniej więcej średnią, tworzenia stron internetowych i w zasadzie jedna osoba od wszystkiego (projektowanie, treść stronki itp.). Problemem jest fakt, że żaden z nas nie posiada wystarczających umiejętności aby poradzić sobie z bardziej zaawansowanymi elementami programowania naszej witryny. Dlatego też szukamy czwartej osoby, która byłaby chętna do wspólnej pracy i miałaby dość wolnego czasu aby razem z nami poświęcić się temu projektowi.

 

W chwili obecnej naszym celem jest założenie stronki, o dość bogatej w swych założeniach zawartości, w formie bezpłatnej. Po zebraniu odpowiedniej liczby użytkowników mamy zamiar wprowadzić pewne dodatkowe elementy płatne i pozyskać wsparcie z innych źródeł. Pewnie dopiero wtedy możliwe będą początkowe zyski. Cały nasz obecny zespół jest w wieku powyżej 24 lat, więc traktujemy to jako pracę po godzinach w wolnym czasie. Jeśli jednak nasz portal wypali to z czasem, kiedy uda nam się zaistnieć i przebić, uczynić z tego nasze podstawowe źródło dochodu.

 

Pytania i maile od chętnych proszę słać na rbmg@wp.pl . Wszyscy mieszkamy w Zabrzu, na Śląsku więc osoby z pobliskich miejscowości byłyby mile widziane, aby móc wspólnie pracować. Pozdrawiam i mama nadzieję, że ktoś się zgłosi, bo od czegoś trzeba zacząć a realizowanie się we własnej pasji i zbieranie doświadczenia może przynieść tylko korzyści :thumbsup:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.