Skocz do zawartości

The Fight: Lights Out


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

http://tvgry.pl/?ID=1156

 

Gra prezentuje się świetnie. Na filmikach nie wygląda to może emocjonująco bo ludziom brakuje finezji. W grze mamy ciosy łokciami, dwoma rękami, z obrotu. Do tego można chwycić jedną ręką przeciwnika za głowę a drugą go okładać. Na wszelkich filmach widać ogromne nerwy oraz strach przed wyjściem na idiotę. Ludzie czują się głupio wykonując te wszystkie ruchy. Moim zdaniem niepotrzebnie. Przecież nikt z nas na co dzień nie walczy na pieniądze w klatkach. Sporo akcji jest skryptowanych jak np. cios z obrotu bo poprawnie nikt nie umiałby go wyprowadzić. Jedynie zwykłe ciosy wymagają od nas lepszej precyzji. Jak widać na filmiku ruchy odwzorowane są 1:1 więc równie dobrze możemy rozłożyć ręce i czekać na grad ciosów, jeśli tego chcemy.

 

Tytuł ten raczej nie osiągnie sukcesu bo wygląda trochę biednie pod względem rozbudowania. Na razie nie zaprezentowano trybu dla dwóch osób. Nie wiadomo też czy taki w ogóle będzie. Chyba raczej nie. Do tego trzeba mieć dwa kontrolery Move co oznacza spory wydatek. Co nie zmienia faktu, że jakbym miał za dużo pieniędzy to już bym stał pod sklepem.

 

Twórcy powinni postawić na fabułę i rozbudowany tryb dla jednego gracza. To co zaprezentowano do tej pory jest genialne ale to zbyt mało jak na taki wydatek.

 

Mam nadzieję, że ten gatunek gier będzie w przyszłości rozwijany bo The Fight jest chyba najciekawszą produkcją jak do tej pory.

 

EDIT 1:

http://www.joystiq.com/2010/08/18/preview-the-fight/

 

Powyżej materiał przedstawiający klimatyczne wstawki filmowe. Świetnie zrealizowane. Do tego w grze mamy siłownie gdzie możemy podpakować naszą postać. Różne rodzaje ćwiczeń.

Ciosy głową też są możliwe.

 

Po wygranej walce mamy możliwość wykończenia przeciwnika. Różnych zagrań kończących jest naprawdę sporo. Na jednym z wcześniejszych filmików było pokazane jak postać dmucha w twarz przeciwnika a ten upada z braku sił. Wystarczy zrobić krok do przodu czy wychylić głowę nie wykonując przy tym żadnego ruchu rękami.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zmień tytuł bo gra już się nazywa tylko The Fight :thumbsup:

Nie wiem jak.

 

Co gorsza, wszelkie gry, czy to na Move czy Kinect, wymagają sporego telewizora.

 

Jak znajde czas to poszukam tego filmiku z wykończeniami.

 

W porównaniu z tym co oferuje Microsoft, nie ma wątpliwości kto wciska ludziom bubel. Bijatyka według Microsoftu do obejrzenia poniżej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=S9a2pTMS4AA&feature=player_embedded#!

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

mam pytanie, mianowicie podczas pierwszej kalibracji podczas gdy trzeba zejść z ekranu aby kamera pobrała zdjęcie tła za graczem strasznie mryga mi ekran, kolory są wyszarzałe i wyniki wychodzą na kiepsko lub średnio - wie ktoś co można tu poradzić ponieważ pojawia mi się komunikat że feature wykrywania ruchu głowy został wyłączony...

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to polecam jakiś koc czy prześcieradło rozłożyć za sobą lub coś jednolitego żeby kamerka rozróżniała tylko tło i "nas" , światło też niech będzie jak najmocniejsze . I tak podczas treningu ni z owego wyłącza się ten feature czasem , mój jeden znajomy w ogóle nie mógł tego "skalibrować" i grał bez tego heh , pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cisnę tą grą w ramach treningu :).

 

Może mi ktoś napisac w którym momencie siła ciosu (mojego) zaczyna mieć znaczenie. W tej chwili bardziej liczy się celność, bo nawet silny zamach nie jest przekłądany na to co dzieje się na ekranie.

 

@dc1982 - koc czy prześcieradło to polecam rozłożyć na podłodze :) ... ewentualnie chłonny ręcznik - wyciskacz potu niesamowity

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...