August 26, 201015 yr Hejka. Zalozylem ten temat bo ostatnio przespalem jakis etap w rb i i i... Rozumiem, ze ziomki wrzucaja swoje utwory, ktore mozna sciagnac poprzez rbn i grac w nie w rb. Jest to na PS3? Dlaczego nie ma? Kiedy bedzie?
August 26, 201015 yr Author Szczerze to jest jakas szansa ze to sie pojawi na PS3? Te wszystkie songi z rbn sa darmowe? Jezeli tak to jestem sklonny kupic dla tego x'a
August 26, 201015 yr Jak masz złamanego XBoxa, to wszystko masz za darmo. A same kawałki nie są darmowe. Na PS3 masz wrzucone kilka kawałków, które spodobały się HMX. Dlaczego? Po prostu PS3 nie ma takiego systemu, który ułatwiałby użytkownikom wrzucanie własnego contentu i wynagradzania ich (na PS3 zatrudniają od tego osobną firmę, czy cuś)...
August 27, 201015 yr Większość piosenek w rbn jest za 80 mps, nie ma nic za darmo. Oczywiście jest to ich własna muzyka, a nie, że "ktoś se wrzuci guns n' roses". Edited August 27, 201015 yr by s1ntex
August 27, 201015 yr Nie licząc Audition Mode, gdzie można grać w customy, które ktoś udostępnił (jak utwory do FoFa). Tylko, że do tego trzeba mieć subskrypcję w XNA Creators Club. Jakieś $100 rocznie (choć podobno starczy konto trial dostawane za darmo przy rejestracji na M$-owskich konkursach developerskich)... Edited August 27, 201015 yr by Accoun
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.