Jump to content

PSXExtreme 157#


Recommended Posts

Nie wiem czy zauważyliście.Nowy numer został źle zszyty(złożony) w drukarni.po stronie 34 pojawia się z nikąd stronica 27 do 34 i..znowu strona 27.a potem odrazu 43.Nastepnie po stronie 58 Waszego pisma znalazłem strone 67itp...czyli brakuje okolo 20 stron jeśli dobrze obliczyłem.Sprawdżcie Swoje egzemplarze...może tylko ja znalazłem białego kruka smile.gif A tak serio to lipton bo bede musiał kupić kolejny egzemplaż...

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jest już wątek o PE 157 i znajduje się o tutaj: klik. I temat problemu ze stronami został tam omówiony i co trzeba zrobić, jeśli się na taki egzemplarz trafiło, więc nie ma potrzeby zakładania w tym celu osobnego tematu, dlatego zamykam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.