Skocz do zawartości

Problem z grami i kontami na PSN


Taper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam konto na PSN ale nie miałem kasy żeby kupować gry na PSP, więc poprosiłem kolegę aby mi ściągnął gry ze swojego konta na PS3 a następnie przeniosłem sobie kabelkiem na PSP. Problem polega na tym że gdy loguje się na swoje konto, gry ściągnięte z innego konta przestają działać. Da się coś z tym zrobić abym mógł grać je na swoim koncie?? Proszę o pomoc :P

 

 

kolejne kĄsolowe brednie. KYSZ /stona

Edytowane przez stona
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam konto na PSN ale nie miałem kasy żeby kupować gry na PSP, więc poprosiłem kolegę aby mi ściągnął gry ze swojego konta na PS3 a następnie przeniosłem sobie kabelkiem na PSP. Problem polega na tym że gdy loguje się na swoje konto, gry ściągnięte z innego konta przestają działać. Da się coś z tym zrobić abym mógł grać je na swoim koncie?? Proszę o pomoc :P

 

kolejne kĄsolowe brednie. KYSZ /stona

Odnośnik do komentarza

Napisz jeszcze raz bo nie rozumiem. Jakie gry nie działają? Te z PSP? Jeśli tak to odpowiedź jest prosta - na PSP możesz mieć jednocześnie aktywne TYLKO jedno konto (do konta są dopisane gry - jeśli na swojej konsoli aktywujesz inne konto na PSP to te gry od qumpla przestaną działać - musisz lecieć do niego aby Ci aktywował lub poprosić go o dane do tego konta).

 

P.S. Dla porównania na PS3 możesz mieć jednocześnie 16 kont.

 

E: Do moda - najlepiej przenieść temat TUTAJ.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...