Jump to content

Starcie PSP vs. DS pod kątem gier jrpg


Arthur

Recommended Posts

Witam!

Pytanie raczej do osób posiadających obie konsole:) Która z nich, waszym zdaniem ma bogatszą bibliotekę gier jrpg/turowe strategie rpg? Wiem, że na DS jest tego multum jednak gdyby odrzucić wszystkie przeciętniaki to PSP w dalszym ciągu jest na przegranej pozycji? Nie ukrywam, że rozważam kupno jednej z konsol właśnie pod kątem tych gatunków:)

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Bez dwóch zdań DS ma bogatszą bibliotekę :) tak jak już wspomniałeś nawet po odsianiu miernot i średniaków, pozostaje całkiem spora kolekcja ekstra gier RPG... PSP z kolei dysponuje lepszym zapleczem jeśli chodzi o emulatory: SNES, GBC/GBA i konsolki Segi mają swoją sprawdzoną biblioteczkę świetnych gier, na PSP znajdziesz całkiem udane emulatory tych konsol jeśli chodzi o DS-a to jedynym sposobem żaby cieszyć się dobrymi emulatorami jest zakup nagrywarki DSTwo. DSTwo wykorzystuje dodatkowy 300Mhz procesor i własne zaplecze systemowe dzięki czemu przeportowano na tą nagrywarkę (i DS-a) Kilka emulatorów które nie działają na żadnej innej nagrywarce.

 

JA bym polecał DS-a ale to moje subiektywne zdanie, może dla tego że DS-a mam jakieś 4 lata dłużej niż PSP i skończyłem na tej platformie sporo więcej gier :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.