Jump to content

Konwent Fantastyki, RPG i gier wideo w Żywcu


JoHnyW

Recommended Posts

tarczon.jpg

Jesteś miłośnikiem fantastyki? A może pociągają Cie Larpy i gry terenowe? Jeśli tak to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! Konwent Larpowy Tarczon 2010 wypełni Twój czas rozrywką wszelkiego rodzaju... Turnieje, pokazy, planszówki, gry fabularne, bitewniaki, karcianki, konsole, DDR, karaoke ale przede wszystkim LARPy sprawią że weekend 22-24 października pozostanie w twej pamięci na długo.

To co stanowi jednak podstawę naszego konwentu, poza normalnymi atrakcjami imprez fantasy, to mocno rozbudowany blok LARPowy. Oprócz licznych gier, które odbędą się różnych zakątkach Żywca i okolic, głównym punktem programu będzie nasze największe przedsięwzięcie- LARP Demonic: Pomysł, Maska i Półksiężyc. Rozgrywka zaplanowana na setkę ludzi, toczyć się będzie na terenie malowniczego Zamku Żywieckiego i okolicznego parku.

Dla wszystkich tych którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z Larpami, przygotowaliśmy grę dzięki której zaznajomią się z klimatem oraz prawami jakie panują w każdej rozgrywce.

Kolejnym niepowtarzalnym punktem programu będzie kiermasz rzeczy larpowych na którym każdy będzie mógł sprzedać lub wymienić za coś innego elementy strojów oraz bezpieczne bronie.

 

 

Konwent odbędzie się w dniach 22-24 października 2010 roku w Żywcu w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II przy ulicy Dworcowej 26. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie wejdź na http://www.tzpg.org lub napisz na adres e-mail tarczonkonwent@gmail.com

Zapraszamy do udziału oraz współpracy!

 

 

Witam,

Z powodu zbieżności terminu naszego konwentu z Chrzanowskimi Dniami Fantastyki, pragnę ogłosić że Tarczon 2010 zostaje przełożony na 22-24 października. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Po więcej szczegółów zaglądnij na www.tzpg.org

 

Zachęcam do obejrzenia przykładowego filmiku do jednego z larpów zorganizowanych przeze mnie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=xU1SIrrQtb8

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.