September 27, 201015 yr gatunek ten, wydaje mi się, przeżywa obecnie renesans. lubicie oglądać takie niezobowiązujące, brutalne, sprośne, kiczowate, niskobudżetowe ścierwo? ja tak. "maczeta", "hobo with a shotgun", "run! bitch! run!" to jest to co aktualnie można oglądać, ale gatunek ma za sobą bogatą przeszłość. wyróżnić możemy również najróżniejsze pod-gatunki. jakie tytuły polecacie? jest tu jakiś fan tromy? Edited September 27, 201015 yr by tk___tk
September 27, 201015 yr Toxic Avenger byl smieszny, kiedys jakiegos ogladalem. Mam nadzieje, ze Hobo z Hauerem bedzie fajne, bo tak naprawde na Machete zawiodlem sie na calej linii.
September 27, 201015 yr Author hobo zapowiada się soczyście i czuję, że będzie srogo poku.rwione i będzie opowiadać o najgorszym gó.wnie jakie można spotkać żyjąc na tym poje.banym świecie i o ludziach z rynsztoka (niczym kawałek "syfilis" niejakiego słonia). zapowiada to już znakmoty monolog hauera ze zwiastunu, który zniszczył wszystko nawet zwiastun "killer inside me" winterbottoma. Edited September 27, 201015 yr by tk___tk
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.