Jump to content

Panasonic Jungle - handheld do grania w MMORPG


Antares

Recommended Posts

Panasonic-jungle.jpg

Sieć dziś obiegła nowina jakoby Panasonic zapragnął wejść na rynek konsolowy z takim oto urzędzeniem. Jakie zaprezentowałem na powyższym zdjęciu. Nie udało mi się dokopać do specyfikacji tego wynalazku, niemniej uważam, że konstruowanie kompa/konsoli do grania tylko i wyłącznie w MMORPG jest co najmniej dziwne. Jeszcze dziwniejsze jest to, że na takie wyzwanie porywa się tak poważna firma. O tym jak konkurencja handheldów Nintendo kończyła wszyscy dobrze wiemy i jedynym godnym przeciwnikiem dla NDSa jest PSP, które ostatnio i tak cienko przędzie a premiera 3DS może być dla niego jednym z gwoździ do trumny. Gry MMORPG mają zasadniczo niewielkie wymagania i np. w takiego WoWa jestem w stanie popykać praktycznie wszędzie gdzie jest WiFi na swoim słabiutkim Netbooku, z procesorem 1,6GHZ i zintegrowaną kartą graficzną. A za około 1000zł możemy obecnie kupić laptopa/netbooka, który nie tylko WoWa spokojnie pociągnie, ale i inne MMO. Dlatego marny los wróżę Panasonic Jungle, choć jeśli na starcie ma być kompatybilne z Battlestar Galactica Online, a serial ten ma wielu fanów, którzy już od jakiegoś czasu czekają na grę. Niemniej bardziej bym w sukces takiego handhelda wierzył, gdyby wydał go Blizzard do grania w World of Warcraft, albo jeszcze lepiej zostało to udostępnione w formie aplikacji na iPada - oczywiście płatnej w postaci podwyższenia abonamentu za grę, coby naszemu kochanemu panu Kotickowi nie było smutno ;) Co myślicie? Chcielibyście taki handheld? Ja osobiście wolałbym by Sony wprowadziło po prostu więcej gier z Infrastructure, aż się prosi by przenośny Monster Hunter 3 miał online tak jak na Wii.

Edited by Antares
Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Konsolka nie powstanie.

Cytat ze stronki:

Oficjalny powód? Zmiany na rynku oraz zmiana strategii firmy. No cóż, może po prostu Panasonic nie chce się przyznać, że pomysł wydania konsolki z Linuxem, który nie obsługuje większości gier MMO, był po prostu głupi? Jeśli byłyby tam platformówki i pisane specjalnie pod konsolkę gry RPG, to ok. Ale w tym wypadku Jungle skazane było na porażkę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.