Jump to content

Copernicon 2010


Keymaker

Recommended Posts

No hej i czołem !

 

Wybiera się ktoś w przyszły weekend do Torunia ? W skrócie: gierki karciana, RPG, wideo, filmy, muzyka, książka - to wszystko znajdziecie na miejscu. Program festiwalu można znaleźć pod adresem: http://www.copernicon.pl/program

 

Od siebie dodam, że będę tam z ekipą PLXC. Organizatorzy postanowili nam się rozstawić z gierkami wideo. Na razie wiem dużo więcej ponad to, że jedziemy. Nie wiem jak wyjdzie, ale może będzie jakiś lokalny konkurs Guitar Hero. Więcej informacji znajdziecie przez najbliższe kilka dni, które zostały do eventu, na naszym blogu: http://plxc.pl . Pewnie przyszykujemy z naszej strony jakieś odpały, coby wejść w interakcję z odwiedzającymi Copernicon, także stay tuned !

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.