Jump to content

Babylon 5


Figaro

Recommended Posts

Hah, ktoś widział? Daję stówę na to, że nie. Ja obejrzałem "The Gathering" (pełnometrażowy pilot) oraz kilka pierwszych odcinków 1 sezonu. I jestem naprawdę zaintrygowany. A czytając, że 1 sezon jest najsłabszy; że następne niszczą to już w ogóle ekstaza...

 

Babylon 5 jest chwalony za spójność - Straczykowski wiedział od początku jak fabuła podąży jeszcze przed realizacją 1 sezonu co w dzisiejszych czasach jest niemożliwe.

 

POLECAM, pod wieloma względami lepszy od Star Treka.

Edited by Figaro
Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Babylon 5 jest świetny. Pierwszy sezon to tak jakby wstęp. Kolejne miażdżą. Piąty niestety odstaje - pierwotnie miało być pięć sezonów, potem były jakieś problemy i miały być cztery, więc wszystko upchnięto w tych czterech ( zresztą zakończenie zostało od razu nakręcone po czwartym sezonie, ale że jednak zrobiono piąty to je puszczono po piątym ). W końcu jednak nakręcono piąty, ale niestety gorszy niż pozostałe ( mimo wszystko warto obejrzeć, bo parę odcinków jest fajnych, a zakończenie genialne ).

 

I tak jak piszesz Figaro - Babylon 5 jest chwalony za spójność, fabuła trzyma się kupy i widać, że była przemyślana od początku. I nawet efekty robione na amigach nie przeszkadzają;).

 

Ze swojej strony polecam. Chyba najlepszy serial science fiction jaki widziałem.

 

 

(...)

 

Babylon 5 jest chwalony za spójność - Straczykowski wiedział od początku jak fabuła podąży jeszcze przed realizacją 1 sezonu co w dzisiejszych czasach jest niemożliwe.

 

(...)

 

Straczynski :thumbsup: .

Edited by Kris Blake
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.