Jump to content

xTERMINATION 4V4


waveform

Recommended Posts

się szykuje ciekawsza impreza która oficjalnie rozkminiam. 4v4, żadnych (pipi)astych AA (poza sprintem), aktualnie szukam lokacji, próbuję znaleźć dobry termin i ogarnąć jakieś konkretne nagrody. jak wszystko wypali to będzie impreza cykliczna, co kilka miechów mająca na celu popularyzowanie blasterków w tym kraju pełnym ludzi ze szczotami w (pipi)e.

  • Upvote 1
Link to comment

zasady będą MLG z tą różnicą że zostawię sprint. co do map to jeszcze nie myślałem nad tym, ale całkiem prawdopodobne że zrobię jakąś swoją

Tylko spirt wprowadza trochę za dużo randomu do gry przez zbyt łatwe uciekanie z pojedynków, MLG i tak jest ustawione na 120 % predkosci więc jest dynamicznie. Ja bym jeszcze sie z tym sprintem zastanowił, jak grać to najlepiej w to co wszyscy grają zwłaszcza, że te zasady są rozpowszechnione juz teraz a niedlugo wchodzi playlista MLG do Halo: Reach.

Link to comment

r2d3, ale one muszą być już wyrenderowane, chyba że zrobicie ściepę na forum (800zł) na Black Magic Intensity dla mnie ;]

 

Ja na poczatku listopada robie zamowienie na hauppauge hd pvr, wiec jezeli ten turniej nie bedzie wczesniej jak 10-15 listopada, to sie jakis material zrobi.

Edited by Kerlo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.