November 11, 201015 yr Nic nikt tu nie pisze o tym albumie, a myślę, że naprawdę warto sprawdzić. Według mnie jedna z lepszych produkcji w tym roku. Świetne bity, dobre techniczne umiejętności Racy, dużo fajnych linijek i ogólny klimat płyty na duży plus. Tak jak "Znasz nas" było spoko, a płyta z Peerzetem i ta ze Stoną mi średnio podeszły, tak tą się w ch.uj jaram. Płyta została udostępniona do odsłuchu na youtube: http://www.youtube.com/view_play_list?p=D4DE4311F496C869 "Zagramy, panie Szulc", "Chciałem powiedzieć cześć", "Szoł, biznes", "Nikt nie ma na mnie wpływu", "Zatracasz siebie", "Ostatni tramwaj"to moi faworyci, ale polecam przesłuchać w całości. Aż sobie zamówiłem ;d
November 11, 201015 yr Author Ja tam nie mam problemu ze zrozumieniem, może coś ze słuchem albo głośnikami jest nie tak u Ciebie. A nawijka właśnie mi się podoba, taka z wczutą, poza tym za(pipi)iście akcentuje niektóre wyrazy. Pewnie kwestia gustu. No i na pewno nie nołnejm, ale trzeba się trochę orientować w podziemiu żeby znać ;]
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.