November 25, 201015 yr Mam problem. Kupiłem kartę bez chłodzenia, dokładnie taką http://allegro.pl/nvidia-geforce-6600gt-6600-gt-128mb-ddr3-krakow-i1329359256.html. Może ktoś podrzucić linka z odpowiednim modelem radiatora?
November 25, 201015 yr Link nie działa, ale domyślam się że to GF6600 GT, czyli stare i ciężkie do znalezienia. Nie chce mi się przeszukiwać allegro, więc sprawdź po prostu jaki ma rozstaw dziurek na chłodzenie przy czipie i znajdź sobie coś, powinno pasować
November 25, 201015 yr Tzn, tam jest 6 dziurek, 4 tworzą kwadrat, 2 są skos, który rozstaw mam mierzyć?
November 25, 201015 yr Chyba ukosy XD w sumie nigdy tego nie rozkminiałem, a za daleko mam do szafy żeby zobaczyć czy 60mm wentyl ma te milimetry na ukos czy po prostej ;/ Zmierz, to będzie wiadomo
November 25, 201015 yr Mierzy się "po prostej" jak to nazwaliście. Edited November 25, 201015 yr by CeHa
November 26, 201015 yr Accelero S1 bedzie pasowac oraz Zalman Vf-700cu, ktory Gigabyte montowal na tej karcie standardowo.
November 26, 201015 yr Jacku, uważasz zakup chłodziwa za 70 pln do karty za 50 pln za coś rozsądnego?
November 26, 201015 yr Dalem mu tylko opcje jakie pasuja na 100% - niech sobie teraz szuka tego na Allegro, moze wyrwie uzywke.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.