Skocz do zawartości

Peep Show


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z rozpoczeciem kazdego nowego sezonu obawiam sie, ze serial zejdzie na psy i za kazdym razem mile sie rozczarowuje. Oba odcinki sa pyte. Mark chyba bedzie mial ta sama trajektorie losu co Jez w poprzednim sezonie - poczatkowo wszystko zdaje sie udawac ale sie kompletnie pieprzy pod koniec.

Odnośnik do komentarza

Uhhhh.... maja normalne brytyjskie akcenty.

 

Btw jak ktos lubi glownych aktorow to na youtube mozna latwo znalezc cztery sezony Mitchell and Webb Look, ich poprzedniego programu. Jakosc skeczy rozna jak to w takich programach ale da sie zlukac. Mieli rowniez film - Magicians - ktory byl w miare niezly i tez jest dostepny na youtube.

 

Pare probek:

 

Surprising Adventures of Sir Digby Chicken Ceasar

 

uwaga, zawieraja brytyjskie akcenty ;p

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

No no, pierwszy odcinek mnie nie powalil ale im dalej tym lepiej - nie wiem czy przypadkiem nie jest to najlepszy sezon do tej pory.

 

Tyle swietnych akcji, scen - masakra.

 

Superhans, milf, siostra Marka, El Dude brothers w najwyzszej formie.

 

No ale mamy 6 odcinkow i koniec za(pipi)istosci - trzeba czekac kolejny rok.

Nie dosc ze odcinki sa krotkie (~20min) to jest ich tylko 6 - przy takiej dlugosci spokojnie mogliby dac 12, albo chociaz 10. Ba, nawet 8 zrobiloby juz duza roznice.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

dzisiaj dzięki tematowi moderacja WKP przypomniał mi się ten znakomity serial i obejrzałem sobie do obiadu pierwszy odcinek. czysty geniusz!

 

tumblr_mcvzmzpWoB1qioz06o1_500.png

 

-how thick is wall?

-depends...

 

xD

 

nie mogę się doczekać ostatniego sezonu w przyszłym roku. kto jeszcze nie widział niech jak najszybciej nadrabia.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...