Skocz do zawartości

Marian Wielkopolski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To ja teraz biore pierwszego lepszego czarnucha z ulicy, kaze mu ubierac polskie chu,jowe rap ciuchy i rapowac, a przynajmniej udawac ze potrafi to robic. Pozniej nadaje mu pseudo w stylu Zbyszek Podlaski i sukces gwarantowany :potter:

Nie mam pojecia kto taka chu,jnie w ogole pozwolil puscic w internet, toc ten gosciu jest slabszy niz zurom. Typowo, taki murzynski zurom O_O

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Fajny track, za drugim razem się wkręcił. Btw: laska co robi te akrobacje tyłkiem, to czasem nie jest ta, co była w mam talent, jakaś mistrzyni świata machania dupą?

 

ta laska była też na klipie Gurala - El Polako. A co do Mariana, faktycznie nazywa Mass Cypher i z tego co wiem to mieszka od kilku lat w Polsce, gość jest z Jamajki i chyba jego "konikiem" jest Regae. Był też gościnnie u 3ody Kru.

Odnośnik do komentarza

Aj tam p.i.e.r.do.licie, gural robi cos w przerysowanym, na maxa czarnym stylu i juz sie gawiedz burzy. Ku.r.w.a wasze mega prawilne WWO i Jedker Jedker realista od fleszy dystans na.k.u.r.wia to bylo tak monopol zodiak, cala ta scena ze swoja pseudo prawdziwoscia dla gry jest co najwyzej smieszna. Nie ma prawdziwych, prawdziwy jest hajs, du.p.e.czki i gibony. Guralesko to ma, nie ukrywa i IMO ro.zp.i.e.r.d.ala konstrukcje jak robi baunsowe go.w.no. Teledysk ognisty a ta kleintka co kreci s.r.a.ka sprawia, ze bogu dziekuje, ze nie mam rozporka na guziki tylko na zamek bo by mi kij zeby wybil. o_O

Odnośnik do komentarza

jedker jedker, realista, hobbit turysta!

przestan pie,rdolic, stwierdzilem tylko ze ten mas sajfer jest o kant pi,zdy rozbic i z rapowaniem ma tyle wspolnego, co ty z mongolskim baletem. Gural wiadomo ze trzyma poziom, ale zaczyna mnie nudzic bo troche sztampa zabija.

Wiesz co to jest bałnc?

TO jest bałnc ziomek, pelen luzik i wajb.

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...