Skocz do zawartości

NBA Jam


Matinx

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Gral ktos w ta gre? Mam zamiar na dniach wyrwać ten tytuł. Skusiły mnie głownie wspomnienia z mojej gry w podstawówce w NBA Hangtime, turnieje z kumplami na jednej klawie... To były czasy! :)

Interesuje mnie, jaka jest grywalnosc, jak chodzi online, jak muzyka... Czy w online jest jakis ranking, statystyki? Czy mozna tworzyc swojego zawodnika (I tak jak np w NBA Hangtime grać krową? :D widzialem, ze mozna Clintonem lub Obamą poszalec na parkietach ale moze sa jeszcze jakies ciekawsze opcje?).

Wszelkie inne opinie, sugestie rowniez mile widziane.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja podobnie jak Ty zgrzalem sie na ten tytul. Kupilem, zebralem stara ekipe od Nba Jam, zagralismy dwa meczyki i... gre oddalem do sklepu ;) Niestety, raz, ze nie ma uroku starych gier z tej serii, a dwa, jest zbyt prostacka na dzisiejsze standardy. Strasznie sie zawiodlem. Lepiej odpal hangtime ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem w/w gry i wcale nie uważam, że gra jest prosta (no chyba, że ktoś cały czas gra na easy lub normal) a klimat jest ten sam co w pierwszej odsłonie Jam'a a może i lepszy!

Gierkę męczę przy każdej możliwej okazji bo trochę jest do odkrycia. Co do trybów gry to moim zdaniem trochę wyśrubowali remix'a ale to sprawia, że przy grze trzeba spędzić trochę więcej czasu ;) A wstawi z boss batlle po prostu niszczą :woot:

 

Jednym minusem jest to, że pod online gra mało osób i ciężko czasem znaleźć grę... no i utrudnia to zdobycie kilu trofeów..

Edytowane przez Boogeyman
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...