Jump to content

Buczenie w głośnikach - zwara na głównej?


humanno

Recommended Posts

Witam,

 

problemy wygląda tak:

 

moja obudowa ma na przedzie mały panel gdzie są 2 dodatkowe usb, wejscie na sluchawki i mic i mały lcd. Bywało tak ze podpinając coś przez to usb robila zie jakaś zwara i glosniki zaczynały buczeć, po jakimś czasie przestało tak się robić. Teraz montowałem nowy dysk i przy okazji odkurzyłem torche zakamarki obudowy i problem powrócił :confused:

 

Jakoś bym to przeżył gdyby nie to ze teraz juz po odlaczeniu usb i restarcie glosniki nadala buczą i dźwięku brak [głośniki sprawne+sprawdzane innym kablem + sprawdzane przez słuchawki]. Odpiąłem cały ten przedni panel i kabelki od głownej a buczenie jak było tak jest. Używałem zintegrowanej audio wiec myslalem ze moze cos na niej sie przypaliło. Zainstalowałem starego sound blastera ale to nie rozwiązało problemu. Na płycie nie widać nic co mogłoby powodować zware, w systemie tez wszystko pokazuje ok. A dźwięku nie mam :/

 

any ideas?

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Komp leżał w servisie przez tydzien, i do czego doszli to to, że obie dźwiękówki są walnięte, i albo kupuje droższą karte pod wind7 (którego mam obecnie) albo tańszą i wracam do Xp (bo wtedy działa). Ogólny winosek ze coś na głównej jest nie halo. Narazie sobie radze półśrodkami, ale kupm juz wpisany na liste zakupów w najbliższych miesiącach.

Link to comment

nie wiem, moze komuś pomoże takie rozwiązanie ale mi sie udało. Co sie stało z główną nadal nie wiem, ale wiem ze kupno karty audio-usb za 40zł rozwiązało problem braku dźwieku :) chyba bardzo mi chcieli sprzedać nową głowną w serwisie... teraz spokjnie moze sie kasa odkładać na kompa, co nagle to po diable. koniec tematu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...