Jump to content

WiFi i kody


rilgel

Recommended Posts

Problem przedstawia się następująco:

Mam modem i router w jednym urządzeniu (od UPC). Pod urządzeniem pisze mi kod WPA-PSK 2. Czy da się ten kod zmienić na zwyczajny (ani wii, ani ds mi sie z internetem nie łączą)? A jeśli nie to czy może 3DS będzie takie dziadostwo obsługiwał? Proszę o pilną odpowiedź.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nie chcę żeby to źle zabrzmiało ale ogarnięty kolega przegapił fakt że na stronie UPC jest dostępna kompletna instrukcja po polsku jak ustawić i przestawić dostarczane przez nich urządzenia, poza tym z tego co pamiętam z studenckich lat to UPC dostarczało wraz z urządzeniami małą broszurkę z instrukcją krok po kroku jak ustawić urządzenie w razie jakichś problemów ( standardowo routery są pre-konfigurowane) sądzę że też masz taką broszurkę...

 

Ps. linków do strony z instrukcją nie dam bo piszę z telefonu :)

  • Upvote 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.