Skocz do zawartości

Dead Space Extraction


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ograłem demo wczoraj na Move. Gdyby nie to, że mam zamiar dostać to gratis do DS2 to bym brał od razu. Na padzie to sam nie wiem, był czas że House of the Dead 2 i Confidential Mission na DC męczyłem bardzo długo i jakoś mnie to nie irytowało. Obecnie jednak mam Move i gra mi sie na nim dużo wygodniej niż lata temu na DC za pomocą pada (w sumie rózne gry ale ogólnie chodzi o celowniczek na szynach).

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem też śmiało można grać na padzie. Zagrałem jeden chapter i jest ok jeżeli chodzi o sterowanie tym bardziej jak ktoś nie ma możliwości pożyczenia PS Move. Jedynie "chodzenie" po menusach trochę męczy.

 

Choć DS: Extraction to zdecydowanie mocny argument za PS Move.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Owszem, jest to argument za Move, ale na razie i tak wstrzymuje sie z jego kupnem, a dla samego Extraction mysle, ze zbyt duzy wydatek.

 

A co do sterowania padem to naprawde daje rade. Wczoraj pogralem chwile i naprawde gralo sie bardzo przyjemnie. Zalicze gre po DS2, wiec potem wypowiem sie o calosci jak przejde ;)

 

No i dawno nie widzialem tak zaje.bistego bonusu do gry. Mysle, ze za te 55 zl i tak warto brac, jezeli ktos nie kupuje DS2 na razie, badz w ogole.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

archeo reaktywacja ;)

 

kto grał, jakie wrażenia? właśnie zamieniłem się za DS2, okazało się to [Limited Edition], że był online pass, a na płycie jest Extraction (nieczytanie opisu przedmiotu na gametrade może mieć przykre konsekwencje, a tu akurat stało się za(pipi)iaszczą niespodzianką xD);

odpaliłem wczoraj grę, myśląc, ze odpalam platformówkę. naprawdę: nie wiem skąd to się u mnie wzięło, ale myślałem, że ten cały Extraction to platformer 2D w świecie DS; okazało się, że to duży tytuł, na kilka godzin, nawet z kompletem trofeów z platyną włącznie :woot: a ostatnio miałem ochotę pograć w HotD:Overkill - leży u szwagra... trafił się nowy celowniczek na szynach, move się ładuje... wróci do uzytku z sharp shooterem;

 

napiszcie coś, wyczytałem, że dobrze oceniano wersję na Wii, a jak wrażenia z gry na peesczy?

 

(najmilsze zaskoczenie chyba w historii moich zakupów gier ;) taki gratis to ja rozumiem :yahoo:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...