Jump to content

Zapraszam do pierwszego klubu PS3 w Krakowie


Recommended Posts

Witam. Prowadzę klub PS3 w centrum Krakowa (okolice ronda mogilskiego), do którego serdecznie Wszystkich zapraszam. Posiadamy 5 stanowisk wyposażonych w 40" Sony BRAVIA Full HD 100 Hz, 5 X PLAYSTATION® 3 i wygodne sofy. Obecnie mamy zamiar zorganizować ligę w Fife 11, jeśli ilość chętnych będzie dostatecznie duża, to może nawet kilka lig - awanse, spadki itp.wink.gif. Cotygodniowe spotkania, klimat lan party i na początek nie przewidujemy żadnych opłat za grę w lidzewink.gif. Za zwycięstwo przewidziane są nagrody. Zapraszam Was na naszą stronę www.gameplanet.com.pl, gdzie znajdziecie dokładny adres klubu, a także odwiedzenie nas na facebooku - www.facebook.com/pages/GAME-PLANET/105262339519165. Możliwa jest także organizacja turniejów w inne tytuły.

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na ligę w FIFE11 właśnie zbieramy ekipę. Jeśli ilość chętnych będzie wystarczająca, zaczniemy organizować jakieś nagrody, ustalać przybliżony terminarz itp. Liga nie wymaga wpisowego, za grę w niej nie będą pobierane żadne opłaty. Zapraszam.

 

Jak będzie wiadomo co i jak to dajcie znac z tym wpisowym czy tam co.biggrin.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.