Jump to content

Przechodzimy Dead Space 2 PC


revil92

Recommended Posts

Od niedawna zacząłem nagrywać filmiki z przejścia gry Dead Space 2. Większość już pewnie kojarzy mnie z nagrywania filmików z gry Resident Evil 3 i 4 oraz gry Codenamend :). Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8BSuvU4rvVU

 

http://www.youtube.com/watch?v=COaUvKG4oVw

 

 

 

Od odcinka 5 zacząłem nagrywać ze swoim komentarzem. Mam nadzieję, że wam się spodoba i pomogę jeszcze bardziej.

 

 

Link to comment

Nie da się tych tematów wrzucić gdzieś indziej? Albo może przerzucić tych postów do tematów o poszczególnych grach? Jak pojawił się jeden, to ok, dobra, taki tam wyjątek, ale teraz widzę, że wrzucasz tego coraz więcej, a pewnie na tym nie poprzestaniesz. Ogranicz to jakoś, scal w jeden temat, przerzuć gdzieś indziej, albo po prostu wymyśl coś, żeby nie zanieczyszczać działu.

  • Upvote 2
Link to comment

Linek. Moderatorzy forum zdecydowali, że w tym wątku takie tematy będą odpowiednio pasować. Co z tego, że wrzucę do jednego tematu, wszystkie filmiki z różnych gier. W tedy powstanie burdel co niemiara. Tak masz temat, "Dead Space 2" itd. wtedy user wie, że znajdzie filmiki z DS2 zrobione przeze mnie, a tak by musiał szukać i przewijać 50 stron by odnaleźć interesujący go filmik.

Edited by revil92
Link to comment

Optymistycznie, 50 stron tematu z filmikami :P

Byłoby czysto i schludnie, gdybyś miał jeden temat z filmikami z gier i w momencie, kiedy kończyłbyś jakąś grę, wrzucał wszystkie filmiki o niej do kilku następujących po sobie postów (lub jednego, gdyby się zmieściły). Podpisać to i już. User, który jest tym zainteresowany wchodzi, wyszukuje sobie odpowiedniego posta przy pomocy wyszukiwarki i gotowe. Taka moja opinia. Przecież to nie jest serial, na który się czeka, który trzeba wrzucać w odcinkach. Myślę, że dla nikogo nie będzie to problemem, że wrzucisz filmiki z danej gry jako całość, ale trochę później.

Link to comment

Linek te 50 to przykładowo było XD. Mnie cieszyć będzie jak znajdzie się ktoś kto obejrzy i doceni to co robię :). Przemyślę to i może faktycznie z następnymi grami będę robił tak jak napisałeś, lecz nadal sądzę, że może powstać zamieszanie.

Edited by revil92
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...