Skocz do zawartości

Slums Attack - Reedukacja


Rekomendowane odpowiedzi

peja-reedukacja-hhbdpl.jpg

1. RE- Intro

2. Dobry rok

3. Reedukacja

4. Dzieci Gorszego Boga

5. RAP dla kobiet

6. Rolling Stone

7. Chcesz? feat. Paluch

8. REHAB feat. Kali

9. Głos Wielkopolski feat. RY 23, Paluch, Śliwa, Kubiszew, Kobra, Gandi Ganda, Medi Top Glon

10. Kto ma renomę

11. HSMTO

12. Oddalbym feat. O.S.T.R. & Jeru the Damaja

13. Nietakt feat. K8

14. Jeżycka klasyka

15. Dura Sex

16. Życie jest hajem

17. Subliminale (To nie prawda) feat. Flakco, Clasho & 3 Credits

18. PS. (Phil Spector)

Będzie OSTR. będzie Jeru the Damaja. Macie na YT promo mix, gdzie OSTR nawija o Magiku!

http://www.youtube.com/watch?v=PsjQffmasHA

Co sądzicie to tym albumie.?

PS. Na stronie "popkiller" ukazał się fajny wywiad z artystą, polecam go obczaić ;)

Edytowane przez xBOYkk
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Psia mac, no lubie polaczenie peja i deks bo to dla mnie skojarzenie dobrego duetu hh w polszy; nagral tez pare fajnych kawalkow ale generalnie nie przepadam, za sprawa jego flow i image - rysiek? No brzmi jak prosty chlopak spod monopolu na "wichurze" zbierajacy na "mamrota". Sprawdzic sprawdze ale nie spodziewam sie cudow; raczej na podklady deksa licze.

Odnośnik do komentarza

Deks na coverze wyglada jakby mial czterdziestke. Ale ja nie o tym, kilka pierwszych walkow przesluchanych i... Zapomnialem, ze peja tak przynudza, jego glos mnie usypia, nie ma w nim emocji tylko suche "klepanie". No mistrzem nawijki to on nie jest, o samych tekstach nie moge nic narazie powiedziec ale jest standardowo; mi to srednio wchodzi. Bity Deksa dobre, ale nie syte, moze pozniej sie rozkreci... Mam nadzieje. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szybko się nudzi, od dwóch tygodni nie wróciłem do płyty. Niestety, czas zweryfikował moją poprzednią opinię. Wygląda na to, że teksty Peji nie trafiają do mnie. Próbowałem się przekonać, nie wyszło.

 

Mam to samo. Wole sobie włączyć stare SLU niż najnowszą płytę Slumsa czy też ostatnie dokonania RPS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...