Skocz do zawartości

Zawinił system czy gra?


Nikki Lowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłam nowy komputer z systemem operacyjnym Windows Vista Home Premium, nie mam pojęcia co się popsuło, ale żadna gra nie chce mi się zapisać, to znaczy, instaluje się poprawnie i można w nią grać, ale nie można zapisać stanu gry, problem ten wyskoczył po zrobieniu partycji, wcześniej wszystko było okey, czy zawinił tutaj brak jakiegoś pliku? Przeszukałam googla ale nic na taki temat nie znalazłam, pisałam też podobny temat na innym forum, ale nie otrzymałam pomocy, mam nadzieję, że tutejsi użytkownicy będą bardziej wyrozumiali, pozdrawiam ^_^

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie, że nie ma żadnych błędów, po uruchomieniu gry, jak wspomniałam wyżej, można normalnie w nią grać, ale podczas zapisu pojawia się komunikat, że gra nie może zostać zapisana. Podczas grania w Resident Evil 4, gra rzekomo się zapisuję, ale po wyłączeniu gry i uruchomieniu jej na nowo, save'u nie ma, siostra też narzeka, że gdy gra w TES III: Morrowind, nie zapisuje się w ogóle. Po sprawdzeniu opcji Uruchom jako Administrator, gra zapisuje się (Resident Evil 4 się zapisuje), ale nie wiem jak z tą drugą, bo odinstalowana, ale wydaje mi się, że też będzie działać. Dzięki za pomoc ^_^

Temat można zamknąć.

 

Edytowane przez Nikki Lowa
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...