Skocz do zawartości

IE9 oraz vod.onet.pl - problem


Etheor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość nietypowy problem. Mianowicie postanowiłem odrzucić wszystkie przeglądarki i powrócić do macierzystej systemu windows. Wszystko działa pięknie, dopóki nie próbuję obejrzeć czegoś na stronie vod.onet.pl. W informacji podanej przez test onetowski, dostaję informację, że nie posiadam SilverLight'a, co jest kompletną bzdurą. Poszukałem trochę po sieci, jednak tipy dawane przez innych sprowadzały się do włączenia trybu zgodności- co zresztą uczyniłem- lecz nic to nie pomaga. Kolejne info jakie znalazłem, to wyłączenie/włączenie filtrowania ActiveX. Wybuchłem śmiechem, ponieważ nagle nie zaczęło brakować tylko SilverLight'a, ale także FlashPlayer'a... kabaret!

 

1beztytuu1.png

 

beztytuu1mc.png

 

Przeinstalowywałem wszystko na nowo- problem ten sam. Ma ktoś może jakąś radę oprócz "zainstaluj inną przeglądarkę", czy "nie korzystaj z vod.onet.pl"?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poszukałem trochę po sieci, jednak tipy dawane przez innych sprowadzały się do włączenia trybu zgodności- co zresztą uczyniłem- lecz nic to nie pomaga.

 

No i co to wnosi do tematu? Zadałem pytanie, na które chciałbym przeczytać odpowiedź, z tego względu, iż innym osobom nagle działa z włączonym widokiem zgodności, mi nadal nie, a co się z tym wiąże- szukam przyczyny problemu.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pięknie, znalazłem przyczynę problemu- vod.onet.pl nie śmiga pod 64 bitową wersją ie9, na zwykłej natomiast działa bez zarzutu :blink:

 

Temat do zamknięcia. Dzięki za odpowiedzi beer2paczki.gif

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...