Jump to content

IE9 oraz vod.onet.pl - problem


Etheor

Recommended Posts

Mam dość nietypowy problem. Mianowicie postanowiłem odrzucić wszystkie przeglądarki i powrócić do macierzystej systemu windows. Wszystko działa pięknie, dopóki nie próbuję obejrzeć czegoś na stronie vod.onet.pl. W informacji podanej przez test onetowski, dostaję informację, że nie posiadam SilverLight'a, co jest kompletną bzdurą. Poszukałem trochę po sieci, jednak tipy dawane przez innych sprowadzały się do włączenia trybu zgodności- co zresztą uczyniłem- lecz nic to nie pomaga. Kolejne info jakie znalazłem, to wyłączenie/włączenie filtrowania ActiveX. Wybuchłem śmiechem, ponieważ nagle nie zaczęło brakować tylko SilverLight'a, ale także FlashPlayer'a... kabaret!

 

1beztytuu1.png

 

beztytuu1mc.png

 

Przeinstalowywałem wszystko na nowo- problem ten sam. Ma ktoś może jakąś radę oprócz "zainstaluj inną przeglądarkę", czy "nie korzystaj z vod.onet.pl"?

Link to comment
  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Instalowałem wcześniej na operze, przeskoczyłem na ie9- komunikat brak silverlight. Wyrzuciłem go z komputera (opera nie znalazła silverlight'a) i zrobiłem instalację przez ie9. Na operze ponownie działa, natomiast pod ie9 nie.

Link to comment

Poszukałem trochę po sieci, jednak tipy dawane przez innych sprowadzały się do włączenia trybu zgodności- co zresztą uczyniłem- lecz nic to nie pomaga.

 

No i co to wnosi do tematu? Zadałem pytanie, na które chciałbym przeczytać odpowiedź, z tego względu, iż innym osobom nagle działa z włączonym widokiem zgodności, mi nadal nie, a co się z tym wiąże- szukam przyczyny problemu.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pięknie, znalazłem przyczynę problemu- vod.onet.pl nie śmiga pod 64 bitową wersją ie9, na zwykłej natomiast działa bez zarzutu :blink:

 

Temat do zamknięcia. Dzięki za odpowiedzi beer2paczki.gif

Edited by famas_kg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.