Jump to content

[S] SF4 TE Stick PS3


dżar

Recommended Posts

Jak w topicu, na sell mój arcade stick-sprzedaje bo mało używam plus sticki nie są jednak dla mnie a szkoda by sprzęt leżał i się kurzył. Przyciski i gałka w stanie idealnym(wszystko takie jakie było od nowości), obudowa ideał, przedni panel ma w lewym górnym rogu ryski(nie mam pojęcia od czego, nie rzucają się w oczy). Założony oryginalny ogranicznik kwadrat, do sticka dorzucam ogranicznik 8-kątny również. Pudełko ofc jest, mintowe.

 

Cena: 400zł +ewentualne koszty wysyłki(zależy czym, ciężko i duże to jak cho.lera) choć odbiór osobisty byłby wiadomo, lepszy. Na życzenie porobić mogę zdjęcia.

 

Pozdro

Edited by dżar
Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kilka fotek:

 

http://imageshack.us/g/11/20110530221229medium.jpg/

 

Sorry za jakość ale gdzieś mi cyfrówke wcięło =/

 

edit: a, zapomniałbym-czerwoną obwódkę przedniego panelu wymontowałem bo bez niej stick jest 100 razy ładniejszy, jak ktoś chce to założe ją znowu, to samo ograniczniki na gałce(co kto woli, 4 czy 8 )

Edited by dżar
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.