Jump to content

Saint Seiya Senki


TyskiPL

Recommended Posts

Ja od siebie dodam jeszcze jedną istotną informację. A mianowice od pewnego czasu na stronie gier Bandai można było zobaczyć Saintseiowy zegar, który odliczał dni do jakiegoś magicznego wydarzenia. I na nasze szczęście okazało się, iż jest to data wydania oficjalnego trailera najnowszej gry o tak kochanej przez nas tematyce! Gra ma zostać wydana jeszcze w tym roku!

 

Jej tytuł to Saint Seiya Senki i jak się można domyślać ukaże się w wersji na konsole Play Station 3. Z tego, co wiadomo będzie to historia o naszych dzielnych brązowych rycerzach, a akcja toczy się podczas walk w 12 świątyniach. Z tego, co informuje Bandai, gra jest ukończona w 60 %.

 

Oficjalna strona gry znajduje się tutaj: http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/seiya_senki/

 

Trailer z gry:

 

Screeny:

48Nab.jpg

k2rvK.jpg

Emvwd.jpg

Dy6BB.jpg

V961L.jpg

TXKEs.jpg

eK1uU.jpg

 

Domyślam się, że gra jakościowo dla PS3 będzie taka sama jak odsłona Saint Seiya: The Sanctuary (http://pl.saintseiya.wikia.com/wiki/Saint_Seiya:_The_Sanctuary) dla PS2, czyli ta gra nie będzie królem grafiki (choć niektóre screeny prezentują się fantastycznie) i prawdopodobnie będzie kierowana głównie do fanów.

Z jednej strony wybór fabuły fajny, bo to jest najbardziej charakterystyczny i chyba najbardziej lubiany moment w anime przez fanów. Ale jednak to może być powtórka z rozrywki, no chyba, że właśnie ta gra w gameplayu przebije poprzedników.

Póki, co wygląda na to, że gra wyjdzie tylko na PS3 i tylko w kraju Kwitnących Wiśni, ale mam nadzieję, że ta gra jednak trafi jakoś i na polski rynek. Bo nawet jeśli ta gra nie będzie jakoś super to już jest na mojej liście gier must have, w końcu Rycerze Zodiaku to anime, które uwielbiam najbardziej od czasów dzieciństwa, a branży przyda się odpoczynek od Dragon Balla (ile części tego wyszło na PS3? Ja naliczyłem ze 3).

 

EDIT: Jak poinformował Roger na PPE gra wyląduje również na Zachodzie w 2012 roku, a tytuł tam będzie "Saint Seiya - Sanctuary Battle" (http://www.ppe.pl/news-8481-_Rycerze_Zodiaku__zmierzaja_na_PS3.html)

Edited by TyskiPL
Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.