Skocz do zawartości

Swiezy pomysl na gre.


JoZi

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku zaznaczam, że bardzo prawdopodobne że podobny temat już był, ale nie mogę znaleźć. Jeżeli był to proszę o zamknięcie tematu ;)

 

Chodzi mi o pomysł na grę o tematyce, które jeszcze nie było albo była albo niewyczerpująco wypełniała swój temat.

 

Mianowicie od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie gra, gdzie byśmy byli szefem ochrony jakiegoś VIP-a. A misja przykładowo polegałaby na tym że VIP wraz z eskortą ma przejechać od punktu A do B (np. lotnisko do punktu jakiegoś spotkania) a my ustalamy całą strategie - tj.droge przejazdu do punktu docelowego na podstawie mapy, rozstawienie ochrony, snajperów itp. a w czasie samej misji wcielamy się w kierowcę, snajpera, albo innego członka ochrony albo dowolnie przełączamy między nimi. Taki odwrócony HITMAN. Oczywiście każda misja kończyła by się albo perfekcyjnym przejazdem bez komplikacji (w przypadku perfekcyjnie ustalonych kwestii z bezpieczeństwem, logistyką itp.) lub udaną/nieudaną próba zamachu na VIP-a.

 

 

Tego jeszcze chyba nie było ; ) a wy jakie macie pomysły na coś innowacyjnego?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu masz taki temat "Pomysł na grę": http://www.psxextreme.info/topic/84841-pomysl-na-gre/page__st__40

 

Ale skoro jesteśmy przy tym to już jakiś czas temu sobie uświadomiłem. Że nie ma typowej gry o hmmm jakimś "mega skoku-napadzie" coś w stylu Włoska robota, Rozgrywka, Ocean's Eleven (12, 13) itd. itp. W filmach jest to temat eksploatowany do granic możliwości a w grach?

 

Ok było pełno misji z napadami choćby w U2, Kane and Lynch, GTAIV (w obydwóch pozycjach świetne misje nawiasem mówiąc) ale chyba nie wyszła gra stricte o skoku na bank (czy co tam tylko dusza zapragnie).

 

Kurde w odpowiednich rękach (Rockstar ;p) w odpowiednim klimacie (Włoska robota) mogłaby wyjść mega pozycja. I niekoniecznie musiałby być to sandbox a nawet lepiej żeby to była gra liniowa z misjami jedna po drugiej (początek, werbowanie ekipy, przygotowania do skoku itd. itp.). Pamiętam, że była właśnie jakaś taka gra zapowiedziana na Ps3/XO "Heist" nawet było można składać pre ordery ale nie wiem rozpłynęła się w powietrzu, zniknęła.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...