Jump to content

Swiezy pomysl na gre.


Recommended Posts

Na początku zaznaczam, że bardzo prawdopodobne że podobny temat już był, ale nie mogę znaleźć. Jeżeli był to proszę o zamknięcie tematu ;)

 

Chodzi mi o pomysł na grę o tematyce, które jeszcze nie było albo była albo niewyczerpująco wypełniała swój temat.

 

Mianowicie od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie gra, gdzie byśmy byli szefem ochrony jakiegoś VIP-a. A misja przykładowo polegałaby na tym że VIP wraz z eskortą ma przejechać od punktu A do B (np. lotnisko do punktu jakiegoś spotkania) a my ustalamy całą strategie - tj.droge przejazdu do punktu docelowego na podstawie mapy, rozstawienie ochrony, snajperów itp. a w czasie samej misji wcielamy się w kierowcę, snajpera, albo innego członka ochrony albo dowolnie przełączamy między nimi. Taki odwrócony HITMAN. Oczywiście każda misja kończyła by się albo perfekcyjnym przejazdem bez komplikacji (w przypadku perfekcyjnie ustalonych kwestii z bezpieczeństwem, logistyką itp.) lub udaną/nieudaną próba zamachu na VIP-a.

 

 

Tego jeszcze chyba nie było ; ) a wy jakie macie pomysły na coś innowacyjnego?

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tu masz taki temat "Pomysł na grę": http://www.psxextreme.info/topic/84841-pomysl-na-gre/page__st__40

 

Ale skoro jesteśmy przy tym to już jakiś czas temu sobie uświadomiłem. Że nie ma typowej gry o hmmm jakimś "mega skoku-napadzie" coś w stylu Włoska robota, Rozgrywka, Ocean's Eleven (12, 13) itd. itp. W filmach jest to temat eksploatowany do granic możliwości a w grach?

 

Ok było pełno misji z napadami choćby w U2, Kane and Lynch, GTAIV (w obydwóch pozycjach świetne misje nawiasem mówiąc) ale chyba nie wyszła gra stricte o skoku na bank (czy co tam tylko dusza zapragnie).

 

Kurde w odpowiednich rękach (Rockstar ;p) w odpowiednim klimacie (Włoska robota) mogłaby wyjść mega pozycja. I niekoniecznie musiałby być to sandbox a nawet lepiej żeby to była gra liniowa z misjami jedna po drugiej (początek, werbowanie ekipy, przygotowania do skoku itd. itp.). Pamiętam, że była właśnie jakaś taka gra zapowiedziana na Ps3/XO "Heist" nawet było można składać pre ordery ale nie wiem rozpłynęła się w powietrzu, zniknęła.

Edited by SłupekPL
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.