July 4, 201114 yr Posiadam LCD LG 32LC2R i mam problem z kolorami. Problem występuje tylko wtedy, gdy telewizor działa w 60hz, i nie ważne jakim kablem jest przesyłany obraz. Przy dekoderze, przez HDMI na 50hz nie ma żadnego problemu, ale już jak chcę pograć na konsoli (PS3 lub X360) w HD to zawsze mam problem z obrazem, prawie wszystko śnieży (chyba większość kolorów). Czy da się to jakoś naprawić? Próbowałem już zmieniać chyba wszystkie funkcje w TV i na konsoli, nic nie pomaga. // dam plusy za pomoc. Edited July 4, 201114 yr by alexx-1
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.