Skocz do zawartości

Granie zawodowe


wiedziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pomimo że nie mogę znaleźć nic o konsolowej lidze w polsce, szukam graczy zawodowych, klanów do gry w First Person Shooter'y. Oglądałem stronę ESL na polskę, ale mało jest tam tytułów konsolowych. Czy ktoś zajmuje się lub chce się zająć tym na poważnie?

 

Nie interesują mnie klany stworzone wczoraj, na kolanie, albo dlatego że grupa z ukrainy wygrała 200.000 EUR w mistrzostwach i ja zaraz też wszystko wygram. Najmocniej czuje się w Killzone 2 i Battlefield : Bad Company 2.

 

GG : 9982

 

Mail : bart.usmc@gmail.com

 

Posiadam HS.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Pomimo że nie mogę znaleźć nic o konsolowej lidze w polsce, szukam graczy zawodowych, klanów do gry w First Person Shooter'y. Oglądałem stronę ESL na polskę, ale mało jest tam tytułów konsolowych. Czy ktoś zajmuje się lub chce się zająć tym na poważnie?

 

Nie interesują mnie klany stworzone wczoraj, na kolanie, albo dlatego że grupa z ukrainy wygrała 200.000 EUR w mistrzostwach i ja zaraz też wszystko wygram. Najmocniej czuje się w Killzone 2 i Battlefield : Bad Company 2.

 

GG : 9982

 

Mail : bart.usmc@gmail.com

 

Posiadam HS.

zajrzyj tutaj - http://ps3liga.pl/board

no i portal się buduje powoli - link

 

to największa konsolowa liga w polsce.

A co do zawodowych klanów które zarabiają to... w polsce takich nie ma na konsolach. Gry na konsole nie są dostosowane do profesjonalnych rozgrywek chociaż na ps3liga staramy się to jakoś zmieniać.

 

Zbliża się BF3, z tego co twórcy mówili konsolowcy dostaną solidne wsparcie klanowe więc może być grubo jeśli chodzi o rozgrywki.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...