Jump to content

Festiwal Gier i Fantastyki "Copernicon"


Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Jak być może wiecie, w Toruniu od paru lat organizowany jest konwent dla fanów fantastyki, literatury w tych klimatach, a także wszelkiej maści i treści gier - zarówno RPG, planszówkowych, jak i wideo. Nie inaczej jest w tym roku. Mam przyjemność przedstawić się jako współorganizator całej imprezy, która odbędzie się w pierwszej połowie października. Jestem odpowiedzialny za cały blok gier wideo, który w sporej części już w zeszłym roku zorganizowałem (kto był, ten pamięta pokój z Guitar Hero).

 

W tym roku planujemy rozszerzenie tej części imprezy. Ma być dosłownie "bigger, better, more badass". Zacznijmy od tego, że już teraz - po pierwszych spotkaniach w sprawie imprezy - mamy do zaoferowania świetne atrakcje, które wkrótce zostaną ujawnione. Naprawdę chciałbym się tym wszystkim już z Wami podzielić, gdyż takie rzeczy, jakie my planujemy, rzadko się w Polsce robi na tego typu imprezach, z takim rozmachem i dla takiej ilości osób. Jeżeli jednak chcecie jakiejś podpowiedzi, to proponuję spojrzeć na plan wydawniczy czołowych firm z branży gier, aby stworzyć jakieś domysły wobec tego, co zostanie pokazane.

 

Cały Copernicon to oczywiście nie tylko gry wideo, ale również wspaniałe prelekcje, klimatyczny LARPy i wiele innych atrakcji. Jeżeli chcecie poznać szczegóły, proponuję udać się na oficjalną stronę imprezy: http://www.copernicon.pl/.

 

Październik zbliża się wielkimi krokami, więc naprawdę niedługo zaczniemy publikować pierwsze informacje o atrakcjach, a na stronie http://www.plxc.pl/ znajdziecie je najszybciej. Bądźcie z nami i piszcie Wasze domysły i pomysły! Mam nadzieję niedługo odpalić pierwsze konkursy wokół imprezy :)

 

Pozdrawiam,

Keymaker :potter:

Link to comment
  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze nie mamy potwierdzonej miejscówki, ale najbardziej prawdopodobnie wybór padnie na jedną ze szkół, jak miało to miejsce w zeszłym roku. No, chyba pytasz o miasto, wtedy powiem: Toruń :potter:

 

tyle to to ja wiem :potter:

Edited by Yakubu
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.