Skocz do zawartości

Problem z podlaczeniem wiezy do TV.


Gumiś_JaGoDa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z podlaczeniem wiezy do TV.

 

 

Posiadam telewizor CRT marki LG i wieze SONY (stara wieza ma jakies 10 lat ale dziala dobrze i napewno wytwarza lepszy dzwiek niz moj TV)

 

Probowalem juz podlaczyc te wieze do TV przez czincze i jacka ale w TV nie mam wejscia "jack" (wejscie na sluchawki). Po tej probie szukalem jakis przelaczek czy cos w tym stylu ale niestety nic nie znalazlem.

 

Moze ktos z forum mial podobny problem lub wie/ma pomysl jak moglbym podlaczyc wieze to tv?????????

 

Bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedys juz tak próbowalem ale cos chyba zle podlaczylem bo mi szumialo. Jedna koncówke (TV) podlaczylem do tego gdzie jest (czerwony, zolty, bialy) ja podlaczylem do bialego i czerwonego (ktore jest odpowiedzialne za dzwiek) i druga koncowke do wiezy, tak jak wspomnialem efektem tego byl szum.

Odnośnik do komentarza

No to nie dziwne, bo szum bylo slychac z zupelnie innego kanalu, zeby wyprowadzic dzwiek tak jak chcesz musisz miec osobne wyjscie audio, czerwony i bialy chinch, bez zoltego.

 

Jesli chcesz wyprowadzic dzwiek z konsoli, to zrob tak - wez standardowy kabel od konsoli i zolty chinch podepnij do tv, a czerwony i bialy do wiezy, najlepiej uzywajac przedluzki, bo kabel raczej na pewno nie siegnie do wiezy.

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

Jak nie zadziala ten sposob:

 

...Jesli chcesz wyprowadzic dzwiek z konsoli, to zrob tak - wez standardowy kabel od konsoli i zolty chinch podepnij do tv, a czerwony i bialy do wiezy, najlepiej uzywajac przedluzki, bo kabel raczej na pewno nie siegnie do wiezy.

 

To wtedy zrobie te zdjecia. Ale sprawdzic bede mogl dopiero okolo 20 sierpnia jak wroce do domu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...