Jump to content

Daffy's Octagon 1v1 Reach Challenge


FiL4

Recommended Posts

Yo all,

 

Ostatnio stałem się posiadaczem kodu na Trials HD (gra obecnie kosztuje 1200 MSP na polskim Marketplace i jest to jedna z najlepszych gier z Xbox Live Arcade, średnia ocen 86% na GameRankings.com) i postanowiłem, że zrobię coś dla naszej polskiej społeczności Halo! Od dnia dzisiejszego aż do najbliższego turnieju we Wrocławiu (24-25.09.2011, będą tam dwa turnieje - Halo 3 4v4 pierwszego dnia i Halo: Reach 4v4 drugiego dnia) jestem otwarty na każdy challenge na Octagonie 1v1! Zasady są proste: pierwsza osoba z forum, która mnie pokona w 15 minutowej grze na Octagonie autorstwa Ciacha (najbardziej podobnym do tego z Halo 3) wygrywa kod na Trials HD! Natomiast gdyby tak się zdarzyło, że nikt by mnie nie pokonał przez te kilka tygodni to kod wygra osoba, która zdobyła najwięcej fragów ze mną przez te 15 minut gry. Octagon to mała zamknięta mapa w kształcie ośmioboku, na której nie szuka się przeciwnika (w 5 sekund już zna się całą mapę), a rozgrywka polega głównie na dobrym celowaniu. Challenge jest skierowany do wszystkich konsolowych graczy, którzy lubią Halo i chcieliby się sprawdzić. Mecze mogę grać wieczorami miedzy 19, a 23 (z małymi wyjątkami), ale to z każdym indywidualnie dogadam.

 

Każdy kto chce wygrać Trials HD w 15 minut niech napisze posta w temacie i później zagada do mnie na GG (1018086). Decyduje kolejność postów! Jeśli ktoś chce zobaczyć na własne oczy jak wygląda Octagon to poniżej zamieściłem krótki klip z Halo 3 (wersja, na której będziemy grać w Halo: Reach jest bardzo podobna do tej z H3).

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Oe7-FR6YrxY[/media]

 

GL & have fun :)

 

Yours,

Daffy

 

Rozegrane mecze:

1. http://www.bungie.ne...ayer=FiL4theWIN vs waveform

2. http://www.bungie.ne...ayer=FiL4theWIN vs Prychmen

3. http://www.bungie.ne...ayer=FiL4theWIN vs Hipolos

4. http://www.bungie.ne...ayer=FiL4theWIN vs Sheonus

5. http://www.bungie.ne...ayer=FiL4theWIN vs Raptor

6. http://www.bungie.net/Stats/Reach/GameStats.aspx?gameid=807333580&player=FiL4theWIN vs JuanMag

 

GGs every1!!!

Edited by FiL4
  • Upvote 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mała zmiana w zasadach.

 

Zasady są proste: pierwsza osoba z forum, która mnie pokona w 15 minutowej grze na Octagonie autorstwa Ciacha (najbardziej podobnym do tego z Halo 3) wygrywa kod na Trials HD! Natomiast gdyby tak się zdarzyło, że nikt by mnie nie pokonał przez te kilka tygodni to kod wygra osoba, która zdobyła najwięcej fragów ze mną przez te 15 minut gry.

 

Mam nadzieję, że to zachęci więcej osób do udziału! :)

Edited by FiL4
  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.