Skocz do zawartości

PE a sprawa polska...tfu , sprawa kinecta;-)


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat, nie chiałbym bowiem by sprawa została niezauważona, pragnę by sie ludzie wypowiedzieli ...

 

 

otóż tak sobie myślę: PE jest w sumie pismem dla hardkorowców. Ok, nie w sumie a na pewno. A co hardkorowcy myślą o kinekcie tajemnica nie jest (o movie też)

 

dlatego mam propozycję: aby dla gier pisanych stricte pod kinecta czy mova robic recenzje "w ramkach" jak to kiedys robiliscie z crapami- takie krótkie z niezbędnym info, z jednym małym screenem.

 

 

co sądzicie, ja jestem na tak ale to ofkrz tylko moja opinia, chciałbym wiedziec czy ją podzielacie bo przecież PE nie jest robione tylko pod mój gust (ubolewam nad tym ;-) ;-) ;-)

  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Dziwny pomysł. Ja jestem na NIE.

 

I te gadanie, że Kinect czy Move nie jest dla hardkorowców, a Ci co na tym grają to ciepłe kluchy też jest IMO przesadzone. Znajdzie się wiele osób, które będą chciały sobie przeczytać reckę jakieś gry na np. Kinecta, bo lubią sobie poskakać od czasu do czasu przed TV sami czy ze znajomymi. A recenzji np. Dance Central w mini-ramce sobie jakoś nie wyobrażam. Co innego, jeśli gra jest naprawdę crapem. Wtedy wiadomo, że nie ma co dla takiej gry przeznaczać wiele miejsca, ale to nie tyczy się tylko gier na kontrolery ruchowe o całego rynku.

Edytowane przez Zime_k
Odnośnik do komentarza

ja tez popieram, wiekszosc gier na kinekta to bardzo prymitywne 5 minutowe popierdulki , i pisanie racki na cala strone to tylko strata miejsca

 

jednak domyslam sie ze firmy moga wywierac naciski i chca reklamowac swoje "cuda" wiec pewnie recki crapow na kinekta nadal beda na cala strone i nadal beda dostawaly 6-7 mimo ze zasluguja na -2

Odnośnik do komentarza

Według mnie głupi pomysł, no offence.

 

Crapy na PS Move/Kinecta których przecież nie brakuje i tak dostają max stronę. A najczęściej pół strony i to jest ok ale czemu dobre gry pokroju Sports Champions miałyby dostawać recenzję w jakiejś ramce :o Czy np. taki Rise of Nightmares którego chętnie przeczytam recenzję, ot z ciekawości (nawet na pół strony).

 

Idąc tym tropem to te prawdziwe crapy pokroju gier na licencjach filmowych już szybciej powinny dostawać recki w ramkach.

 

PS. Taki Orson z Ciebie hardcorowiec a grasz w Assassin Creed który jest bardziej casuolowy pod względem gameplayu niż np. ping pong w SC. Czy DS: Extraction na PS Move, znam "normalnych graczy", nie casuali w tym i ja którzy grają na Move i mają dobre zdanie o tym sprzęcie. Problemem jest tylko zbyt mała ilość tych dobrych gier ale kiedy jakaś się w końcu pojawi. To nie mam zamiaru o niej czytać w jakiejś ramce tylko chcę normalną recenzję, nawet na 2 strony jeżeli na to zasługuje.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...