Jump to content

PE a sprawa polska...tfu , sprawa kinecta;-)


Guest Orson

Recommended Posts

Guest Orson

Zakładam nowy temat, nie chiałbym bowiem by sprawa została niezauważona, pragnę by sie ludzie wypowiedzieli ...

 

 

otóż tak sobie myślę: PE jest w sumie pismem dla hardkorowców. Ok, nie w sumie a na pewno. A co hardkorowcy myślą o kinekcie tajemnica nie jest (o movie też)

 

dlatego mam propozycję: aby dla gier pisanych stricte pod kinecta czy mova robic recenzje "w ramkach" jak to kiedys robiliscie z crapami- takie krótkie z niezbędnym info, z jednym małym screenem.

 

 

co sądzicie, ja jestem na tak ale to ofkrz tylko moja opinia, chciałbym wiedziec czy ją podzielacie bo przecież PE nie jest robione tylko pod mój gust (ubolewam nad tym ;-) ;-) ;-)

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment

Dziwny pomysł. Ja jestem na NIE.

 

I te gadanie, że Kinect czy Move nie jest dla hardkorowców, a Ci co na tym grają to ciepłe kluchy też jest IMO przesadzone. Znajdzie się wiele osób, które będą chciały sobie przeczytać reckę jakieś gry na np. Kinecta, bo lubią sobie poskakać od czasu do czasu przed TV sami czy ze znajomymi. A recenzji np. Dance Central w mini-ramce sobie jakoś nie wyobrażam. Co innego, jeśli gra jest naprawdę crapem. Wtedy wiadomo, że nie ma co dla takiej gry przeznaczać wiele miejsca, ale to nie tyczy się tylko gier na kontrolery ruchowe o całego rynku.

Edited by Zime_k
Link to comment

ja tez popieram, wiekszosc gier na kinekta to bardzo prymitywne 5 minutowe popierdulki , i pisanie racki na cala strone to tylko strata miejsca

 

jednak domyslam sie ze firmy moga wywierac naciski i chca reklamowac swoje "cuda" wiec pewnie recki crapow na kinekta nadal beda na cala strone i nadal beda dostawaly 6-7 mimo ze zasluguja na -2

Link to comment

Według mnie głupi pomysł, no offence.

 

Crapy na PS Move/Kinecta których przecież nie brakuje i tak dostają max stronę. A najczęściej pół strony i to jest ok ale czemu dobre gry pokroju Sports Champions miałyby dostawać recenzję w jakiejś ramce :o Czy np. taki Rise of Nightmares którego chętnie przeczytam recenzję, ot z ciekawości (nawet na pół strony).

 

Idąc tym tropem to te prawdziwe crapy pokroju gier na licencjach filmowych już szybciej powinny dostawać recki w ramkach.

 

PS. Taki Orson z Ciebie hardcorowiec a grasz w Assassin Creed który jest bardziej casuolowy pod względem gameplayu niż np. ping pong w SC. Czy DS: Extraction na PS Move, znam "normalnych graczy", nie casuali w tym i ja którzy grają na Move i mają dobre zdanie o tym sprzęcie. Problemem jest tylko zbyt mała ilość tych dobrych gier ale kiedy jakaś się w końcu pojawi. To nie mam zamiaru o niej czytać w jakiejś ramce tylko chcę normalną recenzję, nawet na 2 strony jeżeli na to zasługuje.

Edited by SłupekPL
  • Upvote 1
Link to comment
Guest Orson

z całym szacunkiem ale Assasyn w całej swej łatwej otoczce (poziom trudności !!!) nijak sie ma do pontonów czy udawania jeźdzca na kinekcie. To oczywiście me zdanie, każdy ma prawo do własnego

Link to comment

Tak, zdarzają się. Nie ma tego sporo, ale są, np. przytoczony wcześniej Dance Central. Nie ma tu czego cytować, bo sprawa jest jasna. Dobrej grze powinno poświęcić się należycie sporo miejsca, crapy z wiadomych przyczyn nie powinny dostawać tego miejsca wiele. Proste, nie widzę tu żadnej filozofii.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...