Jump to content

PS3. Problem gry on-line z konkretnym znajomym


Taper

Recommended Posts

Witam, mój problem polega na tym, że nie mogę zagrać on-line z jednym konkretnym znajomym.

Próbowaliśmy w wielu grach (np. fat princess, dead nation, resident evil5) i nigdy nie udaje się nam nawiązać połączenia, z reguły pisze że czas oczekiwania jest zbyt długi.

To jest o tyle dziwne że z innymi osobami normalnie gramy tylko ze sobą nie możemy. Ps3 mam podłączone do routera, internet tp.

 

Jak myślicie w czym może tkwić przyczyna?

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No u mnie się okazało że trzeba na routerze odblokować porty, więc może od tego spróbuj, Jeżeli tylko jedna osoba ma zablokowane porty to wszystko powinno być ok, ale jeżeli obydwie osoby mają zablokowane porty to może nie dojść do połączenia. Ja odblokowałem i wszystkie gry zaczęły chodzić.

Link to comment
  • 2 years later...

Mam tez sam problem. Rzeczywiście wynika on z problemami z otwieraniem portów ale w moim przypadku nie wystarczyło otworzyć porty na moim routerze ponieważ mój dostawca Internetu udostępnił mi tą usługę poprzez wiele sieci typu NAT więc otwarcie poru w mojej sieci nie miało sensu bo był blokowany na kolejnych urządzeniach. Ale znaleźliśmy rozwiązanie! Aby ominąć NAT na ich urządzeniach ustawił mi stałe publiczne ip na mój router i wszystko działa. Więc jak chcesz pograć z kumplem w gry które nie posiadają dedykowanych serwerów (bf3 posiada dedykowane serwery i wszystko działa) jeden z 1)Was musi zaopatrzyć sie w stałe publiczne ip, niestety to zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi kosztami. Czasami 5 zł/miesiąc w moim przypadku 15 :/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.