October 28, 201114 yr Panowie, piszę z następującym problemem. Miałem na konsoli jeden profil użytkownika, na którym młócili wszyscy. Kilka dni temu brat odpalił konsolę jak zawsze, ale na ekranie wyskoczył błąd w postaci ciągu cyfr, po czym lądował w panelu konsoli, ale nie jako użytkownik. Żeby dobić się do sieci, założył sobie nowego użytkownika. Problem jest następujący: ten jego nowy profil jest rzecz jasna goły jak gwiazda porno, natomiast save'y, trofea i wszystko inne miałem na tym starym. Jednak na ten stary nie mogę się zalogować. Możecie coś poradzić?
October 29, 201114 yr Author Wygląda to tak, że kiedy włączam teraz konsolę, od razu ląduję w tym gołym profilu Użytkownik1. A w tej biednej zakładce są jedynie opcje: wyłącz system, utwórz nowego użytkownika i profil Użytkownik1. Jeśli miałbym się logować na stary profil, nie wiem za bardzo, z którego miejsca w tych opcjach... Edited October 29, 201114 yr by Artur Syn Romualda
October 29, 201114 yr nie wazne na jakim profilu jestes zalogowany - na dysku ZAWSZE JEST TO SAMO, zawartosc sie nie "chowa" logowanie natomiast DO SIECI to inna sprawa- dokonujesz go w (chyba) przedostatniej zakładce wnioskuje, ze ci sie dysk sformatował albo cos w ten desen (moze padł) skro zawartosci nie widzisz Edited October 29, 201114 yr by Orson
October 29, 201114 yr Author Brat musiał usunąć przez przypadek stary profil. O cholercia. Można go odzyskać?
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.