Jump to content

Featured Replies

Posted

Nie rozumiem dlaczego nie ma tego topicu jeszcze.

 

The-Rum-Diary-Poster-4.jpg

 

Opis:

Akcja filmu rozgrywa się w stolicy Portoryko, San Juan, w latach 50. ubiegłego wieku i jest oparta na autentycznych wydarzeniach z życia Huntera S. Thompsona, jednego z najważniejszych pisarzy XX wieku i twórcy specyficznej, bardzo osobistej i pisanej na gorąco odmiany reportażu, tzw. gonzo journalizmu.

 

Trailer YT :

http://www.youtube.com/watch?v=-m0yqS3jodU

 

Ktos zainteresowany? ;>>>

Edited by 2razyjot

  • Replies 12
  • Views 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hunter Thompson wiec trudno nie byc zainteresowanym, jednakze wiekszej podjary nie mam, bo chyba szykuje sie zwykly, normalny film (a nie cos posranego jak za(pipi)iste Fear and Loathing in Las Vegas).

jestem zainteresowany

Książka była średnia, a z trailera wynika, że bardzo pozmieniają fabułę i zabraknie jednej z kluczowych postaci. Jako fan Thompsona na pewno obejrzę, ale nie spodziewam się hitu.

  • Author

Nie znaja sie. Kumpel widzial i mowi, ze warto dla fanow tworczosci Thompsona. Zarzuty mial raczej do Deppa, ktory do kazdej roli przemyca nieco Jacka Sparrowa.

Nie znaja sie. Kumpel widzial i mowi, ze warto dla fanow tworczosci Thompsona. Zarzuty mial raczej do Deppa, ktory do kazdej roli przemyca nieco Jacka Sparrowa.

Moim zdaniem przemyca Raoula Duke'a czyli ogólnie zachowuje się tak jak Thompson za życia. Tak wysoko w rankingach, a to w sumie aktor jednej roli.

film beznadzieja. ale ksiazka slaba wiec czego sie spodziewac.

film beznadzieja. ale ksiazka slaba wiec czego sie spodziewac.

Książka nie była słaba, tylko zbyt normalna na tle reszty dokonań Thompsona. Film jest już do obejrzenia w " kinach"?

  • Author

Tak, tylko jakosc slaba. ;]

 

EDYTA: widzialem w koncu. No lekki klimat, lekko sie oglada ale od polowy zaczyna lekko przynudzac, tak jakby final byl na sile odwlekany. W kategorii komedyjki sie nie sprawdza, poza swietnym patentem z samochodem - mina policjanta bezcenna. xD Ogolnie zobaczyc mozna ale szalu nie zrobi. Na plus b. dobre zdjecia naszego rodaka.

Edited by 2razyjot

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.