Skocz do zawartości

Wybór providera pod net do ps3


Fredder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanko odnośnie wyboru providera internetowego, dotychczas mieszkałem w bloku i z upc nie byłonigdy lagów z tym że teraz wyprowadzam się do domku jednorodzinnego i zarówno upc jak i aster/vectra/etc nie dolatuje tam z kablem...

 

neostrady i w ogóle TeleKompromitacji Polskiej wolałbym uniknąć z uwagi na różne kwiatki z umowami na 24mc'e dzierżawą łącza telefonicznego i tych wszystkich problemów z w razie konieczności zmiany miejsca zamieszkania

 

a z internetem mobilnym play/orange/etc chyba szkoda zachodu bo przy dzieleniu łącza mogą powstawać spore lagi, no i w dodatku te limity transferowe...

 

czy ktoś ma doświadczenia z netią albo z inną firmą która nie posiada tak długich zobowiązań na umowach ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orson

Me doświadczenia sa takie: lepsza TP niż Netia. Choć Telekomuna dość krwi mi napsuła to co wyprwaia jednak Netia przechodzi wszelkie granice. Podpisali umowę z firmą znajomej na 10 mb/s a wysyłali im 2.

 

Dzwoniąc do nich ciągle był zajęty nr w wyniku jakichś błędów. Unikaj Netii. Ceny bardzo zbliżone a gorsza jakość

 

Jak masz opcje to UPC :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam neta z T-Mobile, który jest na łączach TP. Mam duże problemy z netem i oczywiście wina jest zawsze po mojej stronie (oczywiście dwa NOWE routery są według nich wadliwe w identyczny sposób...). Pomoc techniczna ssie na maxa (wsparcie sprowadza się do resetu ustawień urządzenia a jak to nie pomaga to wysyłają technika który nic nie wykrywa i zamykają sprawę). Ogolnie net mi raz działa a raz nie (naprawia się najczęsciej sam). Przez peirwsze dwa lata wszystko działało za(pipi)iście i naprawde nie mogłem na nic narzekac. Problemy zaczęły się jak z 2MB zwiekszyłem prędkość do 6 MB. Kiedy jednak działa to wszystko jest ok. Granie po sieci jest komfortowe, nic nie rozłącza, download sie nie dusi i wszystko wygląda jak powinno. Sam na pewno nie przedłużę z nimi umowy ale znam ludzi co mają i nie narzekają nic a nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

swego czasu jechałem przez 4 lata na iplusie spokojnie podłaczyłem x360 i ps3, oczywiscie sciaganie 2gb patchy na ps3 trwało wieki, ale jak nie masz alternatywy to co zrobić, obecnie mam neostrade, i słowa złego nie powiem, raz sie w(pipi)iłem na goscia, który miał wy(pipi)ane na mnie (Stona?) i mi nie pomógł, ale tak bez patologii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...