Skocz do zawartości

Silent Hill: Downpour


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

shdpb.jpg

 

 

 

bronze.png

Now You're Cooking...



Survived the Diner Otherworld.

 

Out of the Frying Pan

Rode the Sky Tram to Devil's Pit.

 

Going off the Rails

Escaped from Devil's Pit.

 

Found a Friend!

Met DJ Ricks in the Radio Station.

 

Whatever Doesn't Kill You...

Escaped the Radio Station Otherworld.

 

Ashes, Ashes

Collected 3 pages of the rhyme book.

 

Broken Cycle

Defeated The Bogeyman.

 

No Turning Back

Reached Overlook Penitentiary.



Useless Trinkets

Completed the "Digging up the Past" side quest.

 

Calling All Cars

Completed the "All Points Bulletin" side quest.

 

Neighborhood Watch

Completed the "Stolen Goods" side quest.

 

Art Appreciation

Completed "The Art Collector" side quest.

 

Silent Alarm

Completed "The Bank" side quest.

 

Will Work For Food

Completed the "Homeless" side quest.

 

Cutting Room Floor

Completed the "Cinéma Vérité" side quest.

 

Turn Back Time

Completed "The Gramophone" side quest.

 

What's Your Sign?

Completed the "Shadow Play" side quest.

 

Telltale Heart

Completed the "Dead Man's Hand" side quest.

 

Dust to Dust

Completed the "Ashes to Ashes" side quest.

 

Long Walk, Short Pier

Completed the "Ribbons" side quest.

 

Spot the Difference

Completed the "Mirror, Mirror" side quest.

 

Birdman

Completed the "Bird Cage" side quest.

 

Gun Control



Killed 25 monsters with the Pistol or Shotgun.

 

Hypochondriac

Used 20 First Aid Kits.

 

 

 

silver.png

Ending A

Achieved "Forgiveness" ending.



 

Ending B

Achieved "Truth & Justice" ending.

 

Ending C

Achieved "Full Circle" ending.

 

Ending D

Achieved "Execution" ending.

 

Ending E

Achieved "Surprise!" ending.

 

Silence is Golden

Killed or incapacitated 10 Screamers.

 

Shadow Boxer

Killed or incapacitated 10 Dolls.

 

Piñata Party

Killed or incapacitated 10 Weeping Bats.

 

Lockdown

Killed or incapacitated 10 Prisoner Minions.

 

The Bigger They Are...

Killed or incapacitated 10 Prisoner Juggernauts.

 

Fight or Flight?

Escaped from 20 monsters.

 

Silent Hill Historic Society

Completed Murphy's Journal with all Mysteries.

 

Stay of Execution



Incapacitated 20 monsters without killing them.



Good Behavior

Completed the game on any difficulty without killing any monsters.

 

 

 

gold.png

Capital Punishment

Completed the game on the hard game difficulty setting, any ending.

 

Puzzle Master

Completed the game on the hard puzzle difficulty setting, any ending.

 

Silent Hill Tour Guide



Completed all side quests.

 

 

 

platinum.png

Rain Maker

Collected all trophies.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie wpadły za zakończenia, ale nie te co trzeba ;) Bo grałem pozytywnie i powinny wpaść A i C, a wpadły A i D. Największy problem jest z Pinata Party czyli zabicie tych dużych co łażą po suficie. Za pierwszym razem zabiłem 10 i nie wpadło. Przy drugim przejściu rozwaliłem 12 i też nic. Teraz przeczytałem na PS3Trophies że pomaga skasowanie sejwów i gry z dysku. Można się wkurzyć.

Odnośnik do komentarza

ja mam chwilowy broblem z uzyskaniem endingu B, ale zaraz sprawdze bo juz jestem blisko ;)

nie wiem po co kasowanie tych save'ow, skoro i tak nowa gra sie zapisuje na nich i ich nie ma w ogole.

jak nie zalicze to moze sprobuje..

 

sam juz nie wiem, bo u mnie zabijanie nie ma wplywu na ostateczne zakonczenie..

sama koncowka i decyzje zawazaly u mnie , tak jak zauwazylem do tej pory, bo np.

zakonczenie A, B dostalem, a nie powinienem byl dostac, za wykanczanie wszystkich moich przeciwnikow, jakich spotkalem na mojej drodze.

tym dziwnym trafem mam je 4 obecnie i jedno przejscie w kieszenie, heh

najlepsze na koniec sobie zostawilem wraz ze side questami, takie ostatnie starcie moje :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Mi zostało przejście bez zabijania i dwa zakończenia. Pinata na szczęście wpadło. Spawnują się dranie pod mostem na północym zachodzie, można tłuc ile wlezie. Tylko trzeba to robić gdy stoją na ziemi, gra nie zalicza killów gdy sobie wiszą do góry nogami.

spoko, tylko podowiedz mi, gdzie mozna sprawdzic swoj: pozytywny, badz negatywny wynik podczas gry?

oraz

poki jestem w Silent Hill mam dostep do wszystkich side quest'ow, poty nie opuszcze miasteczka wchodzac na poklad lodzi, tak?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą wpadła mi platyna, trzy przejścia starczyły. Zbawienny okazał się że ten ostatni fragment gry,

gdzie idziemy jako Bogeyman i możemy tłuc tych panów co Anna wypuszcza z klatek

. Zbawienny bo robiłem trofik z nie zabijaniem nikogo który wyklucza B ending którego mi brakowało.

 

Wskaźnika naszej dobroci w grze nie ma, ale generalnie liczą się te trzy wybory moralne z Anną i JP oraz nasz stosunek do przeciwników. Można ominąć albo przewrócić ale nie dobijać, albo dobić/zabić wtedy jesteśmy źli.

 

Wszystkie questy trzeba zrobić przed wejściem na łódkę. Potem wszystko się zeruje, co gorsze gra kasuje wszystkie bonusy obrazkowe z menu, co uważam za głupotę.

Odnośnik do komentarza

Tak. Sejwów lepiej nie ruszać. Szukałem wszelkich sposobów na zaliczenie Pinata Party i znalazłem ten wpis o sejwach. Ale okazało się że wszystkie trofea wpadają bez większych problemów.

 

Co do Digging up the Past to pamiętaj że trofeum wpadnie od razu po wykopaniu ostatniej rzeczy, a potem musisz i tak dojść do końca gry by dostać bonusowe zakończenie E (bardzo fajne zresztą).

Odnośnik do komentarza

Tak. Sejwów lepiej nie ruszać. Szukałem wszelkich sposobów na zaliczenie Pinata Party i znalazłem ten wpis o sejwach. Ale okazało się że wszystkie trofea wpadają bez większych problemów.

 

Co do Digging up the Past to pamiętaj że trofeum wpadnie od razu po wykopaniu ostatniej rzeczy, a potem musisz i tak dojść do końca gry by dostać bonusowe zakończenie E (bardzo fajne zresztą).

ale jak dam new game to czy przypadkiem nie czyta mi load game z ostatniego przejscia?

jak widisz jestem w miejscu gdzie powinienm kopac a on nie chce tak jakby to byl wciaz 1 raz :confused:

obawiam sie ze wczytuje mi caly czas stare save'y !!! masakra..

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

hmm, dziwna sprawa. Jakiś błąd masz chyba. Nie ma w tym Silencie opcji new game+ tak jak w niektórych grach. Po prostu gra robi sobie swojego sejwa na końcu jak się obejrzy albo skipnie napisy końcowe. I potem wracamy do menu i po włączeniu new game mamy kolejne przejście. A palą ci się te świeczki przy których trzeba kopać ?

Odnośnik do komentarza

hmm, dziwna sprawa. Jakiś błąd masz chyba. Nie ma w tym Silencie opcji new game+ tak jak w niektórych grach. Po prostu gra robi sobie swojego sejwa na końcu jak się obejrzy albo skipnie napisy końcowe. I potem wracamy do menu i po włączeniu new game mamy kolejne przejście. A palą ci się te świeczki przy których trzeba kopać ?

 

zrobilem, tak jak pisales wczesniej i skasowalem wszystko.

przejde na hard'zie sobie bez zabijania i potem ponownie sprobuje raz jeszcze z new game'a.

 

jedno ale..

tez jak grasz np, na latwym to w opcjach w starcie, jak najedziesz na load'a to widnieje tam twoj poprzedni poziom trudnosci, powiedzmy rormal, jesli wczesniej grales na normalu, jak tak wlasnie mam, jak bym nie mogl zmienic poziomu trudnosci :confused:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...