Skocz do zawartości

Lost Planet 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Eurogamer dał 4/10 xD jest crap, nie sądziłem że aż taki.

Wystarczyło przeczytać, że robią to jakieś no-name'y z zachodu i już można się było spodziewać mega crapa.

 

 

Hmm nie takie no-nejmy przecież zrobili Legendary i Turning Point xD Czytałem kilka opinii w necie i ponoć nie taki crap, bardziej pod średniaka podchodzi i po prostu capcom nieposmarowało

Odnośnik do komentarza

Ta gre tez zamowilem. Dla mnie upadek seria zaliczyla przy drugiej czesci kiedy to olala klasyczny single player. Kampania dla pojedynczego gracza byla do dupy bo gra byla robiona pod multi. W tym kontekscie czesc trzecia z normalnym singlem juz ma przewage nad dwojeczka. Szkoda, ze nie bedzie takich mechow jak dawniej tylko ten jeden olbrzymi ale poza tym nie czuje tu krapa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

lost planet 3 skonczone. ladne lokacje i koncowka fajnie poprowadzona ale poza tym fan pierwszej czesci serii powinien omijac ta gre szerokim lukiem. strzelanie nie jest juz tak przyjemne, teraz to rutynowa wyrzynka bez polotu i frajdy. motyw robotow odksztalcony tak, ze nie ma nic wspolnego z tym co bylo w dwoch poprzednich czesciach. gra momentami celuje bardziej w klimat horrorku ale tez nieudolnie i widac, ze ten aspekt wzorowany jest na dead space. ciesze sie, ze moge teraz zagrac w cos innego. ocena 3/ 5

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Crap? Nie. Średniak? Tak. Lost Planet 3 można potraktować jako uboższą wersję Dead Space. Autorzy chcieli nas trochę postraszyć, ale chyba nie do końca im to wyszło (chociaż przy DS'ie też nie podrywałem się z krzesła). Sporo czasu spędza się w platformie (mechu) i można ją upgrade'owac, tak samo jak i bronie naszego bohatera. Do zbierania są logi audio i tekstowe, które nie wnoszą jednak wiele nowego. Trochę skryptów, sporo strzelania, trochę łażenia i rozmawiania z npc'ami. Grając miałem wrażenie, że niektóre kwestie dałoby się rozwiązać znacznie lepiej. Na liczniku mam ok. 12h i strzelam, że to jakieś 75% gry. Zabieram się więc za końcówkę i mam nadzieję, że faktycznie dobrze zrobi, tak jak napisał kolega powyżej. Ocena taka sama 3/5.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...