Skocz do zawartości

Granie dla siebie, granie dla innych


QstomPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oglądał to ktoś? Polecam, bardzo mi się ten materiał podobał. Oczywiście ludzie, którzy nie znali wcześniej roja, mogą trochę to inaczej odebrać niż ja.

 

Chętnie bym podyskutował o tym temacie, mam ochotę odpisywać tam w komentarzach na yt, ale bez sensu takie pisanie jak jest limit 500 znaków i w ogóle wszystko takie nieprzejrzyste.

 

Ogólnie chodzi o coś takiego, ze let's play to po części już właśnie ludzi typu rojo zawód i wypadałoby się powiedzmy nowo zaczętą serię od razu nagrywać. Jednak przez to traci się to coś z gier. Tę prywatność, ze możemy robić co chcemy, pójść w jakiś kącik tylko po to, żeby się dowiedzieć, ze tam oczywiście nic nie było i tego typu rzeczy.

Widać, że rojo trochę smutny jest, bo niby robi to co kocha, ale możliwe, że traci na tym to coś co wielbił w grach. Tak samo jak kiedyś marzyłem żeby zostać beta-testerem (marzenia z dzieciństwa :P) tak teraz wiem, ze jednak nie byłoby to takie przyjemne jak się wydawało.

 

Ogólnie jak dla mnie to ciekawy temat, bardzo cenię sobie immersyjność i lubię się wczuwać w wszelakie formy sztuki (czy to film czy muzyka).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

okee, wytrzymalem do połowy bo kolo tak wymyśla, ze glowa mala i robi problem tam gdzie go nie ma. Tez nagrywam materialy z gier i nie mam zadnego problemu... po prostu gram dla przyjemnosci nigdy dla innych, ba nigdy nie przyszło mi do glowy gra dla kogoś.

 

jak mam jakas gierkę z której fajnie by bylo cos nagrac do recki/zapki/etc. to po prostu w nią gram przy właczonym nagrywaniu... nagra sie około 5-10gb materiału, wywali sie z tego kilka gb i jedyny mój wklad to przesłanie tego do dalszej obróbki.

Odnośnik do komentarza

journey nagrywałem bez żadnych problemów (niestety materiał nie zostal wykorzystany, bo nie było takiej potrzeby). włączyłem grę, włączyłem nagrywanie i tyle - zero stresu czy tam innych problemów.

 

zawsze jest tak, że jak nagrywasz cokolwiek do recki/zapki/etc, to masz tam około 1-2h nagrań, a potem wybiera się z tego te marne 5-10min najlepszych momentów i tyle.

 

oczywiscie inaczej jest kiedy grasz specjalnie pod publike i chcesz uchwycić jakiegos buga czy koniecznie pokazac majtki bohaterki, zeby fimik miał lepsza oglądalniośc na YT..... ALE to też jest część zabawy. dla mnie pisanie o grach i tworzenie czegoś fajnego czym jest sajt z sygnatury to po prostu rozwinięcie swojego hobby - gdybym tego nie lubił, to bym tego nie robił i pewnie zbierałbym znaczki albo monety :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...