Jump to content

Sign in to follow this  
PrzemoX

Gdzie kupić wersję pudełkową?

Recommended Posts

Gdzie można nabyć wersję pudełkową we Wrocku ktoś się orientuje mogę tylko dodać, że w Saturnie i Empiku w pasażu grunwaldzkim brak, a w Media Markt w Galerii Dominikańskiej jest tylko edycja kolekcjonerska za 459

I to jest powód do zakładania nowego tematu?

SERIO RANDOMIE?

• Downvote 1

I to jest powód do zakładania nowego tematu?

SERIO RANDOMIE?

Tak, dzięki za pomocną odpowiedź.

Gdzie można nabyć wersję pudełkową we Wrocku ktoś się orientuje mogę tylko dodać, że w Saturnie i Empiku w pasażu grunwaldzkim brak, a w Media Markt w Galerii Dominikańskiej jest tylko edycja kolekcjonerska za 459

o 20.00 jeszcze można było kupić w Real-u centrum Handlowe Korona za 199zł,

• Upvote 1

Guest Oran

jak za tyle jest w sklepie EK to kupuj i pchaj na allegro za dwa razy tyle :P widze po 700-800 zł EK :D

• Upvote 1

Jeżeli ktoś jeszcze szuka to podpowiem, że na Bielanach w Auchan i Media Markt też brak oraz w empikach w rynku i w Renomie też nie ma :) i z tego co się dowiedziałem to na razie nie ma jakichkolwiek rozmów na temat drugiej dostawy...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.