Jump to content

Dodatkowe korzyści dla Patronów PSX Extreme

This announcement is no longer active

Square

Poznajcie pierwszego z naszych Partnerów w ramach Klubu Print Not Dead dla wspierającyh magazyn PSX Extreme w akcji https://patronite.pl/psxextreme.
To Kraft Klub! Udzielcie prosimy lajka za wspieranie przez nich jakościowej prasy. Tym bardziej, że jak widać niżej, ich produkty są równie jakościowe (choć to nie prasa.
Podczas zakupów w ich sklepie (a jest co kupować!) do końca kwietnia br. wpisując przy składaniu zamówienia kupon / kod KRAFTEXTREME, otrzymacie 10% zniżki, niezależnie od rodzaju i kwoty zamówienia.
Z tej zniżki do końca kwietnia może skorzystać każdy, później pojawi się nowa specjalna oferta, wyłącznie dla wspierających nas w akcji https://patronite.pl/psxextreme.
Kraft Klub jest pionierem sprzedaży piwa kraftowego on-line. To zarówno sklep internetowy, w którym swoje premiery ma od kilkunastu do kilkudziesięciu piw tygodniowo, jak i wyjątkowy klub konesera. Zostając klubowiczem w modelu abonamentowym, otrzymujesz regularny pakiet limitowanych i wyselekcjonowanych produktów z polskich i zagranicznych browarów rzemieślniczych oraz dodatkowe benefity. Kraft Klub współpracuje nie tylko z największymi, najbardziej rozpoznawalnymi markami, ale również konsekwentnie promuje i wspiera browary debiutujące, kooperacje i wszelkie inicjatywy związane z produktami rzemieślniczymi.
Z myślą o klientach biznesowych marka świadczy usługę Beer Concierge, czyli profesjonalne doradztwo w selekcji i przygotowaniu zestawów „szytych na miarę”. Jeżeli w aktualnej ofercie nie znajdziecie zestawu, którego szukacie, możecie wysłać szybką wiadomość, a doświadczony doradca zaproponuje zestaw w oparciu o twoje preferencje.
Kraft Klub współpracuje również z sędziami piwnymi, kiperami i doświadczonymi sensorykami, którzy zarówno on-line, jak i na żywo prowadzą atrakcyjne szkolenia i webinary na temat piwa.

 

https://www.facebook.com/PSXExtremePL/posts/4245042495520676

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.