Jump to content

Square

Admini
 • Content Count

  15852
 • Joined

 • Days Won

  53

Square last won the day on January 13

Square had the most liked content!

Community Reputation

4576 Diamentowy Pies

About Square

 • Rank
  Handsome Square
 • Birthday 07/06/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Tychy
 • PSN ID:
  GrzesPL

Kontakt

 • GG:
  13868298

Recent Profile Visitors

26321 profile views
 1. No to jest jasne od dawna. Ludziom po prostu nie podoba się brak darmowego patcha do podstawki SM za którą zabulili już nie małą pełną cenę.
 2. Przecież dysk ich nie kosztuje tyle, oni tylko za tyle go sprzedają.
 3. GoW2>Ascension=GoW>GoW3>GoS>CoO jak dla mnie. Trójkę ogrywałem jak była w Plusie i tylko się utwierdziłem, że to co dostaliśmy w God of War 2018 było bardzo potrzebne serii. Ascension ze starych części jeszcze planuje ograć ponownie, a potem już tylko nowe odsłony.
 4. Raczej wątpię aby dodali tam inne swoje tytuły jak TLoU2 czy GoT. Chciałbym aby tak się stało, bo zostawiłem je sobie do ogrania na nowej konsoli, ale wątpię.
 5. No jak dla mnie jest to mega słabe zagranie. Skoro firmy zewnętrzne potrafią wypuścić darmowy upgrade do starszych gier to tym bardziej oczekiwałem tego od Sony. Osobiście byłem pewien darmowych patchy do ich największych exsów jak Horizon, GoW czy właśnie Spider, a tu raczej będzie scenariusz, że za wszystko będą wołać nie małą kasę.
 6. Nie będzie żadnego patcha, jedyne usprawnienie to to systemowe.
 7. Zobaczymy jak będzie z cenami cyfrówek u nas. W cud nie wierzę, ale taki CoD na razie jest tańszy cyfrowo niż na płycie.
 8. Square

  Borderlands 3

  Faulty Star(tarcza) + Bloodletter(COM) + Rushin Offensive(skill w zielonym drzewku) + Boundary Issues(modyfikator Mayhem). Tarcza tworzy novy na przeciwnikach przy obrażeniach, a combo Bloodletter+RO jednocześnie leczy tarczę. Wystarczy biegać i wszystko ginie. Najlepiej połączyć to z URadem na dowolnej broni, który boostuje każdy damage. Ja się tym bawiłem korzystając w całości tylko z zielonego i czerwonego drzewka na mojej 1HP Moze, ale np. po dodaniu kilku skilli z niebieskiego jak FinSD czy TCP to już w ogóle nie będzie co zbierać.
 9. Plotki są chyba tylko na podstawie tego, że Spencer często tam latał.
 10. Idźcie z tą remakeową rozkminą na PW, bo do niczego to nie prowadzi. @Bzduras to jest jedyny powód dlaczego zamówiłem teraz, a nie za dwa lata. BL3 dostaje free update, plus sporo z ostatnich głośnych gier na PS4 sobie zostawiłem do ogrania na piątce. Miejmy nadzieję, że ceny się trochę uspokoją po premierze. No i jestem ciekaw jak wypadną cyfrówki.
 11. Tak, pierwszy raz biorę konsolę na premierę. Co jest trochę dziwne skoro właśnie bez żadnej nowej gierki.
 12. No mogę, ale co to zmienia? Skoro i tak biorę PS5 to ogram w lepszej wersji, a nie na jakimś starym sprzęcie.
 13. Ja przez te chore ceny to w tej chwili nie biorę ani jednej nowej gry na premierę konsoli Czernego Pająka się ogra jak stanieje*, a tak to czekam na Kene, Ratcheta i Horizon. *no chyba, że zaskoczą mnie o wiele lepszym systemem walki, a sama gra będzie oferować coś nowego niż tylko mission pack do przygód Parkera. Jeszce kuźwa brak tego patcha dla podstawki skutecznie odstrasza.
 14. Ja to się nieźle wkurzyłem jak kolejny raz zamiast walla zrobiłem grind po tej poręczy na końcu. Wypadałoby wrócić do grania i spróbować zrobić resztę w THPS2. Btw. które macie poziomy? Jak kończyłem grać te 1,5 tygodnia temu to miałem jakoś 67 chyba.
 15. Square

  Destiny 2

  A to ile zostaje z oryginalnego D2 jakbym chciał np teraz zacząć grać?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.