Jump to content

Square

Admini
 • Content Count

  14672
 • Joined

 • Days Won

  52

Square last won the day on September 12

Square had the most liked content!

Community Reputation

4037 Diamentowy Pies

About Square

 • Rank
  Handsome Square
 • Birthday 07/06/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Tychy
 • PSN ID:
  GrzesPL

Kontakt

 • GG:
  13868298

Recent Profile Visitors

24867 profile views
 1. A dodanie własnych zestawów pojazdów do zapisania jest popularne? Bo to jedyna rzecz, której mi brakuje poza dedykowanymi serwerami. Fajnie jakby wspierali tak długo grę. Co miesiąc nowe GP aż do maja brzmi bardzo ciekawie. Wczoraj wpadły wszystkie nagrody z GP, a w sklepie już ponad 70k monet odłożone. Mogą wydawać kolejne
 2. Square

  Borderlands 3

  Kolejny klucz, ważny do jutra do 17:00 WZWTB-3CS93-SKT5K-BBJB3-R9BHB
 3. Square

  Borderlands 3

  Ważny do 17:00 5ZW3T-HTHHJ-HWTCC-3BTTJ-JBFCB
 4. Square

  Borderlands 3

  Kiedyś na pewno
 5. Square

  Borderlands 3

  On się potrafi zbugować, więc jeżeli wykonałeś wszystkie questy dla Clapa to musisz to zrobić u kogoś innego w grze.
 6. Ekipa z Discorda się chyba cieszy.
 7. Będzie w GP więc, będzie info o sporej ilości użytkowników.
 8. A to dlatego w temacie taka cisza. Trochę dziwnie nawijają o tej chmurze, jakby nie wiedzieli co powiedzieć, tylko pełna improwizacja.
 9. Square

  Borderlands 3

  Na każdej platformie tak jest w większym bądź mniejszym stopniu. Za tydzień ma być performance patch więc miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
 10. Square

  Borderlands 3

  Lista dzisiejszych zmian https://borderlands.com/en-US/news/2019-11-14-borderlands-3-hotfixes-nov-14/ Kilka poprawionych bugów, które nikogo i zmniejszenie ilości duchów poza Heck. Za tydzień duży patch i dodatek Maliwan Takedown.
 11. Można chyba jeszcze zrobić kopie zapasową. Wiem, że działa to przy zmianie dysku, może przy zmianie konsoli też.
 12. Square

  Beat Saber

  W tamtym tygodniu w Rocket League pojawiły się dwa przedmioty z BS (darmowe), a nowe kawałki są dodawane przy okazji dodatków i grają w menu głównym (chyba, że ustawisz sobie inaczej). Jak zobaczyłem playliste to myślałem, że to kawałki z BS, ale jak widać jest to nowość w obu tytułach. https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-and-beat-saber-have-synched-up-/ E: dobra, z tego co widzę to te kawałki dodane do BS to stare kawałki z RL, więc pewnie te dodane do RL to stare kawałki z BS.
 13. No to będzie 5 kategorii. GOTY 2019 Najlepsze DLC Najlepszy remake/remaster Największe rozczarowanie Najbardziej oczekiwany tytuł 2020 Jak zaczniemy to każdy poda tytuł, który chciałby aby był na liście do głosowania. Wydaje mi się, że najlepiej będzie zrobić ankietę bez wielokrotnego wyboru, czyli każdy będzie mógł wybrać tylko jeden tytuł.
 14. A jakie kategorie oprócz poniższych mają sens? GOTY 2018 Najlepszy remake/remaster Największe rozczarowanie Jest potrzeba dodawania kategorii z DLC? Wychodziły jakieś większe dodatki?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.