Jump to content

Square

Admini
 • Content Count

  14359
 • Joined

 • Days Won

  52

Square last won the day on September 12

Square had the most liked content!

Community Reputation

3844 Diamentowy Pies

About Square

 • Rank
  Handsome Square
 • Birthday 07/06/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Tychy
 • PSN ID:
  GrzesPL

Kontakt

 • GG:
  13868298

Recent Profile Visitors

24463 profile views
 1. Square

  Borderlands 3

  Kurde myślałem, że mam jeszcze dwa aktywne i ubiłem Feniksa, po czym wpadła Bekah na 49
 2. Square

  Borderlands 3

  UVHM zawsze był dodawany w jakimś patchu. Ja dzisiaj natrafiłem na takie coś.
 3. Square

  Borderlands 3

  Tak, odpadając Mayhem wszystko się skaluje do naszego poziomu. Tylko weźcie pod uwagę, że jest trochę trudniej.
 4. Square

  Borderlands 3

  Ja do zakończenia nic nie mam i ogólnie bossów, ale ostatnia walka jest zbyt udziwniona i bardzo w stylu Za to ubijanie mobków jest mistrzowskie. Po skończeniu gry pograliśmy z Ukyem (osobno) na Mayhem mode, no i zabawa jest przednia. Spróbowałem też Mayhem 3 i jest wymagająco, ale wydaje mi się, że po wbiciu 50 poziomu melee Amara będzie bardzo dawać radę.
 5. Square

  Horizon: Zero Dawn

  Wystarczy zrobić dowolne dwa z czterech aby popchnąć quest, resztę możesz wykonać w dowolnej chwili.
 6. Square

  Borderlands 3

  Od początku szedłem tylko w zielone drzewko, jak dobiłem capstone to w czerwone. Aktualnie mam taki build. Od 23 poziomu używam klasy, ktora daje mi +1 do One with Nature, Vigor i Iluminated Fist.
 7. Square

  Borderlands 3

  Tak, odpadając Mayhem 1 przeciwnicy się szykują do naszego poziomu, może misje też.
 8. Square

  Borderlands 3

  Gram melee Amarą i żeby zginąć to trzeba się postarać. Każdego bossa do tej pory pokonałem bez śmierci, jedynie w jednej misji pobocznej zginąłem raz podczas walki z dwoma bossami naraz, a to i tak z powodu nieskonczonych respów mobków. Wczoraj się trochę wkurzyłem, bo cały czas grą się dobrze skalowała. Robiłem wszystkie misje poboczne a i tak przeciwnicy byli na moim poziomie a bossowie wyżej. W pewnym momencie wszystko było kilka poziomów pode mną. Dwójka bossów padła przez to bez żadnych wysiłków, a teraz jak jestem w nowej miejscówce, to misja główna jest na poziomie 35, a poboczne na 26 gdzie ja jestem na 36. Trzeba się skupić tylko na fabule teraz, to może się wyrówna.
 9. Square

  Borderlands 3

  Wydaje mi się, że podobnie jak w poprzednich częściach trzeba je zrobić w jednym trybie aby wpadł pucharek. BL3 działa trochę inaczej od poprzedników w kwestii levelowania postaci i możesz wbić 50 poziom na Normalu, po skończeniu gry odpalając Mayhem 1, wszyscy przeciwnicy skalują się do twojego poziomu, więc jak masz jakieś poboczne misje pominięte to można je nadrobić. TVHM zapewne resetuje cały postęp.
 10. Square

  Borderlands 3

  Idziesz do Social -> Mail i tam wciskasz kwadrat.
 11. Square

  Borderlands 3

  Kilka world dropów, jedną w skrzyni, podwójna legenda z bossa, ogólnie RNGesus łaskawy dzisiaj był, bo łącznie już 7 sztuk.
 12. Square

  Borderlands 3

  Polecam wizytę u okulisty w takim razie. Nie ma PL wersji.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.